Дозуючі насоси


Дозуючий насос Grundfos

Дозуючі насоси (насоси-дозатори)  - це обладнання, яке призначене для точного дозування заданого обсягу різних нейтральних і агресивних рідин. Практично всі сучасні моделі оснащені електронними контролерами для управління роботою насоса, які дозволяють змінювати подачу рідини з панелі управління і регулювати швидкість дозування за сигналами, що надходять від зовнішніх датчиків.
дозувань насоси мають широку область застосування на промислових і виробничих підприємствах харчової, фармацевтичної, хімічної та інших галузей, а також для водопідготовки. В водопідготовки дозувальні насоси застосовуються для дозування різних реагентів, які забезпечують окислення речовин, коагулювання суспензії, коригування PН і багато чого іншого.
Найбільшу популярність серед дозуючих насосів отримали мембранні (діафрагмові насоси). Мембранний дозувальний насос має ряд переваг, таких як: простота і надійність конструкції без рухомих деталей; безпечна робота з вогненебезпечними рідинами завдяки відсутності освіти іскор; компактні розміри і невелику вагу; універсальність застосування насосів - перекачування води, в'язких рідин, забруднених рідин, рідин з твердими включеннями; конструкція без ущільнень і підшипників гарантує відсутність витоків і зносу основних деталей; не вимагається обслуговування і змащення механізмів; відсутність шкоди для деталей насоса при роботі без рідини.

Якщо вам потрібен надійний, якісний і економічний насос-дозатор, ми рекомендуємо звернути увагу на продукцію данського концерну Grundfos , виробника, обладнання якого набуло всесвітню популярність саме завдяки цим якостям.

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Напруга живлення, В

Промисловість

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння