Колодязні насоси

Водолій, GRUNDFOS, PEDROLLO (Педролло), SPRUT, DAB


Насоси для колодязя та свердловини Водолій, GRUNDFOS, SPRUT, DAB

Насоси для колодязя Водолій, GRUNDFOS, SPRUT, DAB

В ситуаціях, коли центральне водопостачання до земельної володіння не підведена, пробивається свердловина або колодязь, що дозволяє отримувати не тільки господарську, а й питну воду. Єдиний момент, який необхідно продумати, це покупка насоса для колодязя, за допомогою якого ви зможете отримати воду, і фільтра для очищення води.

З новими занурювальними насосами Водолій проблема води на ділянці тепер вирішується набагато простіше. Насос Водолій НВП для колодязя і свердловини дозволить отримувати воду в достатній кількості і з оптимальним напором, відповідним для побутового використання, поливу, підключення системи водопостачання будинку. Вибрати насос для свердловини вам допоможуть наші менеджери, з урахуванням характеристик, необхідних вимог до обладнання і так далі.

Важливо, що ціна насоса Водолій невисока, а за результатами моніторингу форумів про насосах, вони досить надійні і довговічні в експлуатації. Насос занурювальний для свердловини Водолій можна купити в Києві або замовити його доставку по Києву або Україні на нашому сайті nasosvdom.com.ua

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Продуктивність, max м3/год

Напір, мах м

Напруга живлення, В

Струм max, А

Водопостачання

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння