Поверхневі насоси


Поверхневі насоси, водяні насоси для зважених

Поверхневі водяні насоси
Поверхневий насос


Що таке поверхневі насоси - це насоси, які не занурюються в воду, а встановлюються на поверхні - над колодязем, свердловиною, водоймою. Поверхневі насоси в інтернет-магазині НасосВдом володіють однією унікальною особливістю, що виділяє їх серед інших помп - самовсмоктуючою здатністю. Тобто поверхневий насос, перебуваючи на повітрі над колодязем, наприклад, по трубі або шлангу всмоктує воду, пропускає через себе і під тиском направляє далі на водопостачання будинку, полив городу або газону, миття машини і т. д. Все просто? Дуже просто. Але, що б все працювало як годинник, необхідно врахувати всього пару особливостей, врахувати кілька вимог до монтажу:

  • поверхневий самовсмоктувальний водяний насос бажано монтувати якомога ближче до колодязя або шпари
  • дзеркало води (рівень води) не може бути нижче 8 метрів від горловини насоса, в іншому випадку рекомендуємо використовувати занурювальний свердловинний насос
  • частина труби або шланга, що подає воду обов'язково повинна бути наповнена водою
  • на кінці ділянки труби, що подає воду, повинен бути встановлений зворотний клапан - для виконання попередньої вимоги
  • труба або шланг, фітинги та з'єднання від води до всмоктуючого патрубка поверхневого самовсмоктуючого насоса повинні бути герметичні
  • зворотній клапан, що знаходиться на всмоктувальній магістралі повинен бути зануреним на достатню глибину, щоб виключити падіння рівня води і роботу насоса всуху.

Водяний насос


Водяний насос - агрегат, який використовується практично в кожному домогосподарстві. Найбільш розповсюдженими водяними насосами є насоси для водопостачання з колодязів і неглибоких свердловин. Для цих цілей фаворитом виступає самовсмоктувальний водяний насос.

Практично кожен поважаючий себе виробник насосного обладнання випускає самовсмоктуючі водяні насоси. Grundfos, Pedrollo, DAB, Спрут, Wilo. Погодьтеся, є з чого вибрати. Насосу якої торгівельної марки віддати перевагу? Якої фірми краще купити насос? Однозначної відповіді немає. Грундфос, вило - дорожчі насоси відмінної якості. Педролло і ДАБ (DAB) - якісні вироби за прийнятною ціною. Спрут - помірна вартість при задовільній якості виготовлення і застосованих матеріалах.

Ну а найпростіше зробити дзвінок в насосвдом, і ми з великим бажанням допоможемо вам підібрати те, що потрібно - найкращий водяний насос.

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Продуктивність, max м3/год

Напір, мах м

Напруга живлення, В

Матеріал корпусу

Струм max, А

Матеріал робочих колес

Водопостачання

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння