Автоматика для насосів, Реле тиску зі шкалою, Поплавкові вимикачі


Автоматика для насоса, Реле тиску, Поплавкові вимикачі

Автоматика для насоса, Реле тиску зі шкалою, Поплавкові вимикачі

Автоматика для насосів - це не щось з області високих технологій, як уявляють собі деякі. На нашу думку, кожен насос для нормальної роботи повинен бути забезпечений автоматикою. Коштує вона, в порівнянні з насосом, копійки, а користь приносить на сотні і тисячі гривень.

Проведемо простий тест необхідності автоматики:

Що Ви обираєте: вручну включати та вимикати насос, коли з'являється потреба в воді або хочете, щоб він працював автоматично, без участі людини? Якщо вибираєте друге - вам потрібна автоматика для насоса.

Автоматика буває простою і дешевою, як, наприклад, найпростіше механічне реле тиску, або дорожче - як настроюються електронні реле з захистом від роботи без води. При виборі найкраще проконсультуватися з фахівцем магазину «НасосВДом» або придбати насосну станцію, укомплектовану всім необхідним автоматикою для роботи насоса.

За допомогою механічних та електронних пристроїв можна захистити насос від сухого ходу (тобто від роботи без води), від перевантаження і перегріву двигуна, від частий включень і виключень насоса. Автоматикою для насоса комплектуються сьогодні повсюдно не тільки дорогі насосні системи, але навіть прості і дешеві насоси Sprut.

Автоматика та кабель від виробника

❌ Чому електронне реле тиск краще механічного

Всі електронні реле захищають насос від сухого ходу. Механічні реле можуть бути з такою функцією або без неї. Електронне реле тиску зручніше у використанні. Для завдання потрібних параметрів можна використовувати кнопки на панелі, не розбираючи прилад. Крім цього, на електронних реле можна відстежувати поточні настройки.

✅ Які послуги надає «НасосВДом»?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань опалення, водопостачання, водовідведення, каналізації. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Модель насоса

Тип запчастини

Вид

Потужність, Вт

Напруга живлення, В

Діаметр

Струм max, А

Grundfos: сервіс, ремонт, запчастини

Автоматика, кабель

Арматура

Водопровідні системи

Водопостачання

Запчастини насосів Grundfos

Каналізація

Сервіс та ремонт насосів і насосного обладнання

Тиск

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння