Електрокотли


Електрокотли навісні, підлогові, квартирні - рішення для тепла в квартирі

Електрокотли для опалення квартири, будинку, офісу, складу

Електричні котли для опалення будинку і навіть електрокотли для опалення квартири різко наростили популярність в цьому сезоні. Український споживач задався питанням, як убезпечити себе від зимового холоду. Як звести нанівець наслідки можливих відключень газу. Рішення повинно було бути простим, швидким і доступним. Цим рішенням виявилися електрокотли.

Незаперечними перевагами електрокотлів є їх простота, компактність і невелика ціна. Саме компактність дозволяє використовувати електрокотел для опалення невеликої квартири. а з опаленням будинку такі котли справляються тим легше. Мінімальна потужність електрокотла 3кВт і необхідна для роботи приладу звичайна розетка на 220 В, дозволяє встановити його в невеликій однокімнатній квартирі. Якщо ж вибрати котел потужністю 30 кВт, то можна обігріти середніх розмірів будинок площею 200-300 квадратних метрів.

Крім невеликих розмірів котли електричні мають ще й невелику вагу. Електрокотел навісний ТЕНКО можна буквально заховати в будь-яку нішу, повісити на стіну, заощадивши дорогоцінну житлову площу. Часто, щоб поліпшити віддачу від роботи котла його застосовують в парі з циркуляційним насосом.

Електрокотли для квартири і будинки

Електрокотли останнім часом стають все більш і більш популярними. Простота монтажу і користування ставлять електрокотли в особливе становище. До того ж електричні котли можуть використовуватися в там, де немає газової магістралі. Часто люди не задоволені температурою всередині своїх квартир. Наші комунальні служби подають в квартири теплоносій недостатньої температури. Саме тому мешканці воліють поставити додатковий електрокотел, а то і зовсім відрізуватися від центральних мереж опалення, використовуючи електрокотел вони вже не платять за холодні батареї. Для таких випадків розроблений електрокотел квартирний .

Чим же відрізняються електрокотли квартирні від звичайних електрокотлів:

  • електрокотел квартирний підходить для приміщень від 30 до 60 м 2 (потужність котла від 3 до 6 КВт);
  • квартирний електрокотел розміром менше, ніж стандартний електрокотел;
  • в електрокотли квартирному застосована безшумна комутація, т. е. вмикання і вимикання котла без клацань;
  • прийнятна вартість;
  • в базову комплектацію квартирного електрокотла входить дві-три ступені потужності, регулювальник та індикатор температури, вимикач.

Ми радимо використовувати електрокотел з циркуляційним насосом .

Електричні котли опалення - альтернатива газових і твердопаливних котлів

Електричні котли опалення представляють собою гідну альтернативу газовим котлам і котлів на твердому паливі. Електричний котел опалення має ряд переваг перед обігрівальними приладами, що діють на інших видах палива.

Перерахуємо ці переваги електричного котла (електрокотла):

   • компактність
   • порівняно малу вагу
   • простота настройки і регулювання заданої температури
   • простота конструкції, а отже обслуговування і ремонту

Чому ж тривалий час електрокотли не користувалися такою популярністю, як газові? Причина, насправді була одна. Дорожча ціна опалення електроенергією в порівнянні з вартістю опаленням газом в Україні. Така ситуація була створена штучно і стрімко змінюється зараз.

Крім значного подорожчання газу, населення стикається з його банальною відсутністю і перебоями поставок. Швидкому зростанню поширення електрокотлів для опалення будинків, квартир, дач, виробничих та офісних приміщень сприяє їх відносно невелика вартість і простота монтажу. Ми спостерігаємо повсюдне збільшення сфер і кількості застосування електричних приладів в області опалення та гарячого водопостачання.

Наприклад, велика кількість міських жителів уже встановило або збирається найближчим часом встановити в своїх квартирах водонагрівачі електричні в Україні. За прогнозами фахівців, електричний котел для опалення буде ставати все більш популярним.

Фільтрувати

Виробники

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Потужність

Напруга живлення, В

Опалення

Filter
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння