Баки для водопостачання, гідроакумулятори


Гідроакумулятори і баки для водопостачання

Баки, гідроакумулятори

Гідроакумулятор - обов'язковий компонент системи водопостачання. Головна функція гідробака - захист системи водопостачання від гідроударів.. Мембранний бак (гідроакумулятор) створює певний запас води та підтримує постійний тиск у водопровідній системі, продовжуючи тривалість життя насоса, трубопроводу і сантехнічної арматури.

В асортименті баки італійських виробників Aquasystem, Imera, Zilmet, а також гідробаки українського виробництва з італійськими мембранами SEFA ємністю від 24 до 1500 літрів

Продукція італійської компанії Zilmet відома далеко за її межами. Хочеться відзначити високу якість бутилової мембрани груши і фарбування в гідроакумуляторі Zilmet. Ще одна перевага гідроакумуляторів Zilmet та Aquasystem - змінність мембрани.

Заміна мембрани-груши в гидроаккумуляторі не викличе труднощів навіть у непідготовленого користувача. Але сама заміна мембрани для гідроакумулятора не потрібна тривалий час. Ціна гідроакумуляторів для водопостачання повністю відповідає їх споживчим якостям. Випускаються як горизонтальні, так і вертикальні гідроакумулюючі баки. Найпопулярніші гідроакумулятори ємністю 80 літрів, 100 літрів, 200 літрів.

Останнім часом бажаючи створити запас води в будинку і зменшити навантаження на насос, споживач все більше обирає бак гідроакумулятор на 300 літрів. Можна для порівняння звернути увагу на баки інших італійських виробників - гідроакумулятори AQUAPRESS, AquaSystem, Elbi або дешевші баки Спрут.

Гідроакумулятори українського виробництва Santehplast нічим не поступаються своїм імпортним аналогам. Італійська мембрана Se.Fa. як в баках AquaSystem, якісне покриття, зручний розмір, цікава ціна - ось основні переваги харківських гідроакумуляторів.

При покупці слід знати відміну гідроакумулятора від розширювального бака. За телефонами відділу продажів вас проконсультують, і Ви зможете придбати гідроакумулятор Zilmet, Imera, Santehplast, AquaSystem за хорошою ціною і навіть з доставкою.

Гідроакумулятори і баки для водопостачання від виробника

❌ Як правильно підібрати обсяг гідроакумулятора для водопостачання

Обсяг гідробака безпосередньо залежить від обсягу споживання води. Наприклад, для сім'ї з чотирьох осіб беріть гідроакумулятор на 80-100 л, щоб не було частих включень насоса.

➕ Скільки насправді води в мембранному гідробаку

Вода з трубопроводу надходить в гумову мембрану-грушу, яка знаходиться всередині металевого гидробака. Мембрана може вмістити приблизно 50% від обсягу гідроакумулятора, т. Е. В 100 літровий бак поміститься близько 50 л води.

❓ Як відрізняються гідроакумулятори різних виробників

Гідробаки відрізняються товщиною стінки металевого корпусу і опор і матеріалом, з якого виготовлена ​​мембрана. Ми рекомендуємо обирати гідроакумулятор з мембраною з харчової гуми EPDM, яка підходить для контакту з питною водою.

✅ Які послуги надає «НасосВДом»?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань побутових і промислових насосів і насосних станцій . Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Продуктивність, max м3/год

Напір, мах м

Тип виконання

Об'єм, л

розгорнути список згорнути список

Напруга живлення, В

Діаметр

Матеріал корпусу

Струм max, А

Водопостачання

Опалення

Тиск

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння