Насосні станції


ᐉ Насосні станції для дому та для дачі

Найоптимальніша насосна станція для будинку або для дачі

Ми рекомендуємо звернути пильну увагу на п'ять параметрів насосної станції : матеріал корпусу, обсяг накопичувального бака, натиск, подача і функції вбудованої автоматики. Зупинимося на цьому докладніше.

Насосна станція - купити і не шкодувати про це - загальні рекомендації

  • Матеріал проточної частини насоса. Він буває чавунний або сталевий нержавіючий. Що краще? Скажемо відразу - з нержавійки дорожче. Переваги сталевий насосної станції - довговічність і екологічність для питної води. Станція з чавунним корпусом теоретично тихіше, але на практиці дуже багато залежить від рівня виробника.
  • Насосну станцію для будинку з яким обсягом бака краще купити. Насправді, для плавної роботи насоса досить і 24 л а то і менше. Купуючи насосну установку з баком на 50, 60 або навіть 100 л потрібно розуміти, що корисної води там буде тільки половина об'єму, решта - стиснене повітря. Якщо Вам вистачить стільки для запасу, тоді купуйте насосну станцію з баком побільше.
  • Напір. Ось тут можна взяти і з запасом. Насос повинен бути в змозі не тільки доставити воду в кінцеву необхідну Вам точку, але й створити там потрібний тиск води. Тільки не варто безпосередньо зіставляти натиск і подачу станції з потужністю електродвигуна насоса - ця залежність не лінійна. Двигуни насосів європейських виробників більш енергоефективні, і до того ж китайські виробники часто завищують характеристики своїх насосних станцій.
  • Подача. Головне. Насосна станція не може забезпечити подачу більшої кількості води, ніж дебет (прихід) води в колодязі або свердловині. Як би Ви цього не хотіли. Щоб насосна станція не працювала ривками, не купуйте модель з підвищеним значенням подачі.
  • Автоматика насосної станції. Практично всі станції вмикаються і вимикаються автоматично при водорозборі. А ось захистом від сухого ходу обладнані тільки дорогі моделі. Переплачувати за таку функцію варто при нестабільному, недостатньому надходженні води в свердловину або колодязь.

➕ Насосна станція для будинку: особливості вибору

Перш ніж купити насосну станцію для будинку, зверніть увагу на її гучність і економічність двигуна. Постійний шум від працюючого механізму може вас дратувати, а за електроенергію дуже хочеться платити менше.

❓ Насосна станція для дачі: дрібниці, про які не варто забувати

Якщо ви не живете на дачі постійно, то купуючи насосну станцію для дачі, подбайте про її мобільність і легкості монтажу-демонтажу. На зимовий період обладнання можна зняти і заховати в надійному місці.

❌ Якого виробника насосних станцій віддати перевагу?

Градація така: насосні станції Grundfos (Грундфос), Pedrollo (Педролло), DAB (ДАБ) - відмінний вибір хорошої якості за помірні гроші. Насосна станція Sprut (Спрут) - бюджетний варіант. Китайські ноунейм - не рекомендуємо купувати зовсім!

✅ Які послуги надає «НасосВДом»?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань побутових і промислових насосів і насосних станцій. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Продуктивність, max м3/год

Напір, мах м

Об'єм, л

Напруга живлення, В

Діаметр

Матеріал корпусу

Застосування

Частина системи фільтрації

Струм max, А

Керування

Матеріал робочих колес

Арматура

Водопостачання

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння