«НасосВДом» - насоси, опалення, водопостачання, водовідведення, каналізація, труби, автоматика, сервіс та монтаж насосів

Насоси Водолій продаж ціна
Безкоштовна доставка по Києву
Grundfos сервіс, ремонт, запчастини
спеціальні умови та ціни для монтажників та монтажних організацій

Насоси та обладнання від компанії «НасосВДом»

Прийнятні ціни на насоси, насосні станції, котли електричні та газові, водонагрівачі, труби, автоматику, крани та клапани. Продаж, сервісне обслуговування та ремонт насосів і насосних станцій Pedrollo (Педролло), Grundfos (Грундфос), насосів Водолій. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Безкоштовні консультації та технічна підтримка у Києві та по всій Україні.

«НасосВДом» - не тільки насоси!

Купити все для опалення, водопостачання, каналізації вашого будинку

«НасосВДом» - це не тільки насоси, а все, що потрібне для опалення, водопостачання, водовідведення та каналізації вашого будинку. Сайт компанії «НасосВДом» не тільки про продаж водяних насосів і насосних станцій. У нас ви зможете знайти насосне обладнання, а також гідроакумулятори, розширювальні баки, бак для опалення і водопостачання, реле тиску, автоматику для насосів, трубу ПЕ, запірну арматуру провідних світових та українських виробників, обладнання для водопостачання та опалення Grundfos Грундфос, Водолей, Промелектро, Pedrollo Педролло, Wilo Віло, Sprut Спрут, Zilmet Зілмет, AquaSystem, Imera, Unidelta Унідельта, Valrom, Планета Пластик, Coelbo. Переглянувши розділи інтернет-магазину насосвдом, стане зрозуміло, що водяний насос відрізняється від насосної станції тим, що остання укомплектована баком гідроакумулятором та необхідною для самостійної роботи автоматикою, а для насоса потрібно купувати все необхідне окремо. Нехай вас це не лякає, тому що технічні фахівці «НасосВДом» кваліфіковано допоможуть з підбором, купівлею та сервісом необхідного насосного обладнання. Купуючи водяний насос через сайт «НасосВДом», ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальне насосне обладнання та устаткування для водотеплопостачання з гарантією.

Інтернет-магазин «НасосВДом» - опалення, водопостачання, водовідведення, каналізація

Інтернет-магазин - опалення, водопостачання, водовідведення, каналізація
Продаж насосів у Києві в інтернет-магазині

«НасосВДом» є офіційним дистриб'ютором насосів Grundfos (Данія) Грундфос Україна, представником торгової марки Водолій заводу Промелектро в центральному регіоні, дилером представника Pedrollo, офіційною торговою точкою насосного обладнання Sprut (Спрут) і представляє найбільш широкий асортимент перевіреного часом оригінального устаткування для водопостачання і опалення. «НасосВДом» є офіційним сервісним центром по ремонту та обслуговуванню насосів і автоматики Grundfos, Водолій, Педролло, Coelbo.

Прямі поставки

Контракти з виробниками та представництвами забезпечують прийнятні ціни та терміни поставок

Власний сервіс та гарантія

Сервісне обслуговування та ремонт насосів, насосних станцій, електричних і газових котлів, водонагрівачів, автоматики

Ефективність та раціональність

Придбати перевірене часом та експертами компанії обладнання і технології

Гідроакумулятори та розширювальні баки Aquasystem

Баки Aquasystem зі змінною мембраною - пряме постачання з Італії

Детальніше
Новини компанії
1260 переглядів

Інверторний бензиновий генератор CAMPEON LC-2000i

Для живлення комп'ютера або телевізора потрібен змінний струм з ідеальною синусоїдою. Саме такий струм виробляє інверторний генератор CAMPEON LC-2000i 

Детальніше
Корисна інформація
1382 переглядів

Накопичувальні баки для води Aquasystem

Накопичувальні баки або баки для води Aquasystem

Детальніше
Корисна інформація
5727 переглядів
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння