Водонагрівачі


Водонагрівачі, бойлери від «НасосВДом»

Бойлери від виробника оптом і в роздріб

Водонагрівач - це пристрій, без якого важко уявити сучасне комфортне житло. Електричні водонагрівачі повсюдно використовуються в квартирах, приватних будинках, заміських дачах, офісних приміщеннях, кафе, ресторанах і готелях. Встановивши бойлер, можна більше не залежати від планових або аварійних відключень гарячої води в централізованій системі. Установка бойлера так само дозволяє вирішити питання з гарячою водою в місцях, де централізованого гарячого водопостачання немає взагалі, якими є села, селища і невеликі міста України.

Постійна наявність гарячої води - не єдиний плюс використання електричного водонагрівача. Сучасні моделі характеризуються високою енергоефективністю, тому використовувати бойлер вигідніше, ніж платити за гарячу воду теплових мереж. Ще одна перевага сучасного електронагрівача - це автоматизований процес роботи, в той час як, наприклад, газова колонка вимагає постійної уваги користувача. Електричний водонагрівач має низький рівень пожежонебезпеки і вибухонебезпечності, не вимагає газифікації приміщення.

В асортименті магазину «НасосВДом» представлені накопичувальні електричні водонагрівачі за доступними цінами. Ви зможете підібрати і вигідно купити водонагрівач, необхідний саме Вам.

Водонагрівачі для водопостачання від виробника

❌ Водонагрівач для будинку: обираємо з розумом

Чим більше обсяг бойлера, тим довше він гріється і більше витрачає електрики. Наприклад, сім'ї з чотирьох чоловік цілком достатньо бойлера об'ємом 75-80 л. Водонагрівачі з якісними ТЕНами та магнієвими анодами більш енергоефективні та довговічні

➕ Як встановлювати бойлер: горизонтально або вертикально

Вертикальна установка вважається класичною - бойлер вішається на стіну в кутку ванної кімнати або кухні. Але в умовах обмеженого простору є моделі для горизонтального монтажу. Також бувають маленькі бойлери до 50 л для установки під мийкою - якщо гаряча вода використовується тільки для миття посуду.

❓ Для чого потрібен магнієвий анод у водонагрівачі

Магнієвий анод захищає металевий корпус водонагрівача від окислення (іржі) зсередини. При нагріванні з води виділяється кисень і при контакті з залізом окисляє його. Магній окислюється швидше, ніж залізо, тобто спочатку руйнується магнієвий анод, а потім стінки бака.

✅ Які послуги надає ТОВ« «НасосВДом» »?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань побутових і промислових насосів і насосних станцій. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Об'єм, л

Напруга живлення, В

Водопостачання

Опалення

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння