Баки розширювальні для опалення


Баки розширювальні для опалення будинків

Розширювальні баки

Розширювальний бак - дивна назва, і що ж він розширює? - запитаєте Ви. Давайте розширимо наш кругозір. Бак розширювальний, як відомо, служить для нівелювання розширення теплоносія, наприклад, води, в системах опалення. Особливо у виробництві такого продукту, як розширювальний бак для опалення досягли успіху італійські компанії. У таких виробників, як Aquasystem, Elbi або Zilmet розширювальні баки для опалення виходять якісними і відносними недорогими.

Мембранний бак розширювальний Zilmet Cal pro прекрасно підійде для систем опалення. Стабільна якість розширювальних баків Aquasystem, Zilmet і Elbi, широкий діапазон об'ємів задовольнить будь-які потреби. У магазині НасосВДом ви можете замовити і отримати мембранні баки найбільш ходового літражу 24 л, 50 л, 100 л, але і всі інші також. Навіть баки ємністю 500 л, 600 л, 700 л і більше.

Ще раз хочемо відзначити, що розширювальні баки Zilmet Cal pro призначені для опалювальних систем. Для водопостачання, чистої питної води рекомендуємо використовувати гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro.

Баки розширювальні для водопостачання від виробника

❌ Навіщо розширювальний бак в системі опалення

Вода при нагріванні розширюється і в трубопроводі підвищується тиск. Розширювальний бак приймає в себе надлишок гарячої води і стабілізує тиск, тобто захищає систему опалення від аварій.

➕ Який обсяг повинен мати розширювальний бак

Вибираючи розширювальний бак, враховуйте загальний обсяг води в системі. Обсяг розширювального бака складає приблизно 20% від загального обсягу води. Наприклад, якщо в системі 100 л, то потрібний Вам бак для опалення матиме обсяг 18-20 л

❓ Якого виробника бака для опалення краще вибрати

Рекомендуємо баки для опалення перевірених виробників - у них і стінки бака товщі, і мембрани не розтягнеться від впливу високих температур. Радимо Elbi (Елбі), Zilmet (Зілмет), Imera (Імера), баки зі змінною мембраною Aquasystem (Аквасистем).

✅ Які послуги надає «НасосВДом»?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань опалення, водопостачання, водовідведення, каналізації. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Тип виконання

Об'єм, л

розгорнути список згорнути список

Водопостачання

Опалення

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння