Бойлери непрямого нагріву


Бойлери непрямого нагріву

Водонагрівач непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву - це водонагрівач, робота якого заснована на використанні тепла, яке виробляє котел (газовий, електричний або твердопаливний) для системи опалення. Використання такого водонагрівача особливо зручно в зимову пору року, оскільки дозволяє забезпечити гаряче водопостачання без додаткових витрат електроенергії та газу. Завдяки високій продуктивності, бойлер непрямого нагріву може подавати гарячу воду на кілька точок забору одночасно, підтримуючи постійний температурний режим.

Водонагрівач непрямого нагріву являє собою металевий резервуар, всередині якого знаходиться теплообмінник. Для запобігання корозії внутрішня поверхня покрита спеціальним захисним шаром, а для запобігання тепловтрат бак має шар теплоізоляції. Циркулюючи в системі опалення, теплоносій віддає частину енергії холодній воді, яка знаходиться в резервуарі бойлера, нагріваючи її до потрібної температури. Процес нагріву аналогічний тому, що відбувається в опалювальній системі, тільки в даному випадку теплообмінник виступає в якості радіатора, а замість повітря нагрівається вода.

Ми пропонуємо бойлери непрямого нагріву для систем гарячого водопостачання, систем опалення та солярних систем відомого італійського виробника Elbi. Бойлери поставляються об'ємом від 150 до 1000 літрів, укомплектовані фіксованими спіральними теплообмінниками, внутрішня поверхня покрита спеціальним скляним покриттям, яке дає можливість довго зберігати гарячу воду і робить бойлер стійким до впливу корозії.

Бойлери Elbi непрямого нагріву представлені моделями:

  • Elbi BSM бойлер з одним теплообмінником
  • Elbi BSV бойлер з одним теплообмінником збільшеної площі
  • Elbi BST бойлер із двома теплообмінниками

Теплообмінник бойлера розрахований на температуру до 110 °C, максимальна температура бойлера 95 °C. Бойлер витримує тиск до 12 бар.

Бойлери непрямого нагріву Elbi можуть бути встановлені:

  • з традиційними настінними або підлоговими котлами
  • з конденсаційними котлами
  • з тепловими солярними системами

У магазині «НасосВдом» Ви зможете не тільки купити бойлер непрямого нагріву за доступною ціною, а й підібрати все необхідне обладнання для системи опалення, а так само, при необхідності, отримати професійну допомогу фахівців.

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Тип виконання

Об'єм, л

Опалення

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння