Каналізаційні установки Сололифт


Сололифт Каналізаційні установки Grundfos Sololift2, Aquatica Leo, DAB

Каналізаційні установки СОЛОЛІФТ (Sololift) і Сололіфт2 (Sololift2)

СОЛОЛІФТ або в англійському написанні Sololift - компактні насоси з функцією автоматичної роботи, призначені для відведення стічних побутових вод. В даний час в Україні купують вже друге покоління цієї насосної установки Sololift2. Sololift2 дозволяють облаштувати санвузол або інше побутове приміщення з використанням водопроводу в будь-якому місці вашого будинку.

В залежності від моделі, насоси можуть підключатися до унітазу, пральної або посудомийної машини, душових кабін, ванним, раковин. Лаконічний дизайн і мінімальні габаритні розміри - відмінна риса насосів СОЛОЛІФТ. Завдяки таким характеристикам, вам не доведеться підбирати спеціальні меблі або продумувати, як приховати установку.

До того ж, Sololift досить малошумний, що дозволить встановлювати його в санвузлі поруч з житловими кімнатами, спальнями. Загалом, це недороге обладнання для вирішення актуальних питань з відведенням стічних вод в приватному будівництві і багатоквартирних будинках з проблемною каналізаційною системою.

Каналізаційна установка від виробника

❌ Чим відрізняються між собою каналізаційні установки

Побутові каналізаційні установки мають відмінність в конструкції (з ріжучим механізмом або без нього) і в кількості відводів. Наприклад, у Sololift2 від Grundfos ножами оснащені тільки моделі, призначені для підключення до унітазу - WC-1, WC-3, CWC-3. У маркуванні Sololift2 вказано кількість підключень

➕ Як часто потрібно чистити каналізаційну установку

Наш сервіс-центр рекомендує проводити технічне обслуговування Sololift2 хоча б раз на рік. І бажано доручати цю процедуру фахівцям, щоб не псувати собі нюх і настрій :) Якщо регулярно чистити каналізаційну установку, можна попередити можливі поломки і пристойно заощадити на ремонті.

✅ Які послуги надає «НасосВДом»?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань опалення, водопостачання, водовідведення, каналізації. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Модель насоса

Тип запчастини

Потужність, Вт

Продуктивність, max м3/год

Напір, мах м

Монтажне виконання

Grundfos: сервіс, ремонт, запчастини

Автоматика, кабель

Запчастини насосів Grundfos

Каналізація

Сервіс та ремонт насосів і насосного обладнання

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння