Сепаратори жиру


Жировловлювачі від «НасосВДом»

Жировловлювачі від виробника оптом і в роздріб

Жировловлювач (або сепаратор жиру) використовується для очищення стічних вод з-під мийки або посудомийної машини від жирових фракцій і твердих нерозчинних речовин. Побутові жироуловлювачі незамінні для невеликих кафе, ресторанів і обробних цехів супермаркетів. Їх можна встановлювати також в заміських будинках і котеджах. Жироуловлювач - запорука чистоти каналізаційних труб. Якщо Ви використовуєте каналізаційну станцію (наприклад, SOLOLIFT2 ), то підключений перед нею жировловлювач ефективно запобігає її передчасному засміченню.

Для спрощення обслуговування і додаткової фільтрації деякі моделі оснащені фільтр-пакетами.

Nasosvdom представляє сепаратори жиру українського виробництва серій СЖ побутового призначення та СЖК для промисловості, які поставляються в комплектації з технічним паспортом і необхідною дозвільною документацією.

Сепаратори жиру від виробника

❌ Відмінності побутових і промислових жироуловлювачів 

Сепаратор жиру промислового призначення за принципом роботи нічим не відрізняється від побутового варіанту. Різниця тільки в обсязі і формі. Побутові сепаратори жиру зазвичай прямокутної форми, так їх зручніше встановлювати в простір під мийкою. Промислові жироуловлювачі встановлюються в колодязі зовні приміщень і тому випускаються в формі циліндра. Обсяг жироловки залежить від обсягу стічних вод, що спускаються.

➕ Навіщо в сепараторі жиру фільтр-пакет

Побутові жироуловлювачі оснащуються знімними фільтр-пакетами для зручності обслуговування. Жир, що накопичився, збирається в фільтр-пакет і викидається вже в «упаковці». Але це дуже індивідуально. Багато хто віддає перевагу проводити очистку механічно - за допомогою лопатки.

❓ Для чого потрібен жироуловлювач

Сепаратор жиру захищає зливні труби від засмічення - Ви економите на прочищення та ремонті трубопроводу, а до того ж дбаєте про екологію. Якщо поставити жироуловлювач перед каналізаційної установкою, він захистить від відкладень твердого жиру і її, продовжуючи термін експлуатації, зменшуючи навантаження і знос. Такий ось універсальний солдат!

✅ Які послуги надає «НасосВДом»?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань опалення, водопостачання, водовідведення, каналізації. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Продуктивність, max м3/год

Об'єм, л

розгорнути список згорнути список

Застосування

Каналізація

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння