Насоси циркуляційні для опалення

Alpha1 L Grundfos насос для теплої підлоги та опалення – оптимальне рішення для невеликого приватного будинку з необхідним набором функцій та мінімальним споживанням електроенергії. Перетворювач частоти заощаджує електрику та оптимізує роботу системи опалення.

Alpha2 L Grundfos насос для циркуляції рідини в системі опалення, який може також обслуговувати систему теплу підлогу. Вбудований частотний перетворювач служить для розширення функціоналу та зниження навантаження на мережу електроживлення

Alpha2 Grundfos насос для котеджу має функцію AUTOADAPT для роботи в системі радіаторного опалення. Насос автоматично підлаштовує свою роботу під особливості та потреби системи опалення.

Alpha3 Grundfos насос для опалення насос може використовуватися для балансування системи опалення. Балансування знижує витрати на електрику і спрощує систему опалення в цілому. Широкий набір функцій та можливість керування насосом дистанційно

UPS Grundfos циркуляційний насос на три швидкості - класичний циркуляційний насос для систем опалення, теплої підлоги та гарячого водопостачання

Офіційний дилер концерну Грундфос в Україні пропонує найкращі ціни на всі насоси Grundfos


Насоси циркуляційні для опалення від «НасосВДом»

Насос циркуляційний Alpha Grundfos

Насос для опалення Alpha Grundfos Вам буде потрібний для створення ефективної системи гарячого водопостачання та опалення,. У цьому сегменті лідирують циркуляційні насоси GRUNDFOS, що мають кілька швидкостей і забезпечують якісний круговий рух води необхідної температури по трубах великої протяжності. Мокрий ротор, встановлений в циркуляційний насос, дозволяє знизити рівень шуму до мінімуму.

GRUNDFOS - це циркуляційний насос не тільки для побутового, але і промислового використання. Його можна встановити в котеджі, невеликому готелі. Причому, такий циркуляційний насос може перекачувати не тільки воду, а й інші чисті рідини з кінематичною в'язкістю до 10мм2/с. Висока якість даного обладнання говорить на користь вибору насоса GRUNDFOS, як оптимального для експлуатації протягом довгого терміну. ​​

Циркуляційні насоси для опалення від виробника

❌ Як визначити оригінальний циркуляційний насос Grundfos

У справжнього насоса Grundfos три основні особливості: в комплекті обов'язково є інструкція і гарантійний талон з голограмою, на корпусі відлитий номер партії для контролю якості, корпус оброблений спеціальним катафорезним фірмовим покриттям

➕ Як підключити циркуляційний насос в систему опалення

Щоб без проблем встановити насос в систему опалення, звертайте увагу на монтажну довжину (якщо має місце заміна насоса) і діаметр сполучних отворів. Обов'язково використовуйте накидні гайки для швидкого і зручного монтажу і демонтажу.

❓ Підбір насоса для опалення: підказки виробників

Циркуляційний насос підбирається по характеристикам витрати (м³/год) і напору (м). Щоб спростити покупцеві завдання підбору, багато виробників, наприклад, Grundfos, вказують на упаковці приблизний обсяг площі, яку може обігріти конкретна модель насоса

✅ Які послуги надає «НасосВДом» ?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань опалення, водопостачання, водовідведення, каналізації. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Подвійні циркуляційні насоси

Здвоєний циркуляційний насос потрібен для створення циркуляції (руху) теплоносія в системі опалення. Завдяки здвоєному циркуляційного насосу теплоносій циркулює в системі швидше.

Двійний циркуляційний насос компанії Grundfos - це система, що складається з двох насосів, яка підходить для промислового застосування, в якості основних насосів в однотрубних і двотрубних системах опалення.

Здвоєний циркуляційний насос компанії Wilo - застосовується в будь-яких системах водяного опалення, кондиціонування, системах подачі питної води та циркуляційних системах промислового рівня. Це простий у керуванні, здвоєний насос, який не вимагає додаткового обслуговування.

У компанії Насосвдом Ви зможете замовити за хорошою ціною і отримати здвоєний циркуляційний насос Wilo або Grundfos. Найбільш широкий асортимент. Гарантія від виробника. Низькі ціни. Доставка по Києву і по Україні.

Циркуляційний насос з частотним перетворювачем

Регульовані циркуляційні насоси являють собою насоси з вбудованим частотним перетворювачем, який дозволяє регулювати швидкість робочого колеса. Застосовуються для забезпечення циркуляції рідин в системах зі змінною витратою. Регульований циркуляційний насос може працювати в різних режимах: наприклад, взимку - на повну потужність, а восени і навесні - лише на кілька відсотків від максимального навантаження, що дозволить значно знизити енерговитрати.

Сучасні моделі регульованих циркуляційних насосів, такі як MAGNA виробництва Grundfos (Данія), оснащені інтелектуальними системами управління, які дозволяють насосу працювати в автоматичному режимі і не вимагають контролю користувача. Рекомендуються для застосування в системах опалення, гарячого водопостачання, охолодження та кондиціонування повітря.

Насоси фланцеві циркуляційні

Якщо вам необхідний циркуляційний фланцевий насос - зверніть увагу на насос GRUNDFOS, WILO або IMPPUMPS.

В нашому магазині Ви можете замовити і отримати насос циркуляційний фланцевий для опалення, кондиціонування і водопостачання від якісного виробника і, найголовніше, з гарантією на 2 роки.

Рекомендуємо купувати лідируючий циркуляційний фланцевий насос, тому що у нас різні цінові категорії, а також високу якість і широкий асортимент високоякісних циркуляційних фланцевих насосів. Компанія Насосвдом з радістю допоможе вирішити Вашу задачу і підібрати саме той насос, який буде Вам довго служити і підходити за всіма критеріями. Швидко доставимо по Києву і Україні.

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Продуктивність, max м3/год

Напір, мах м

Напруга живлення, В

Діаметр

Матеріал корпусу

З'єднання

Монтажне виконання

Керування

Водопостачання

Опалення

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння