Каталог товарів GRUNDFOS

GRUNDFOS від офіційного постачальника «НасосВДом». В наявності та під замовлення. Доставка в будь-яке місто України. Офіційна гарантія 12-24 місяці.

Сертификат Grundfos 2024

Grundfos концерн - заснований данцем Полем Ду Йенсеном в 1945 році є найбільшим виробником насосів і налічує понад 17 500 співробітників по всьому світу. Щорічне виробництво складає більше 11 млн. Насосів. Це відцентрові насоси, глибинні насоси, циркуляційні насоси, що становить близько половини ринку для цих типів насосів. Grundfos також виробляє електро двигуни для насосів. Концерн Грундфос представлений у багатьох країнах світу, в тому числі в Україні.

Перший насос, зібраний Полем Ду Йенсеном був поршневим і був прозваний "свинею", тому що видавав при роботі характерні звуки. Це дивно, тому що зараз насоси Grundfos синонім низького шуму і надійності насосного обладнання. Представництво компанії Grundfos (Грундфос) в Україні докладає просто титанічні зусилля для задоволення потреб споживачів насосного обладнання. Сервісні центри Grundfos знаходяться практично в кожному обласному центрі України і здійснюють гарантійне і післягарантійне обслуговування насосів Грундфос.

Як партнер і офіційним дилером Грундфос Україна «НасосВДом» бачить роботу з насосним обладнанням Grundfos одним зі своїх пріоритетних напрямків діяльності.

Настійно рекомендуємо прочитати: Відмінності моделей СОЛОЛІФТ Sololift2 Grundfos

Фільтрувати

Категорії

Ціна

грн грн

Виробник

Потужність, Вт

Продуктивність, max м3/год

Напір, мах м

Тип виконання

Об'єм, л

Температура, °С

Напруга живлення, В

Діаметр

Матеріал корпусу

Застосування

З'єднання

Вид

Частина системи фільтрації

Струм max, А

Монтажне виконання

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння