Промислові насоси


Промислові насоси від НасосВДом ☑

Роль промислового насосного обладнання в сучасному світі дуже велика, воно використовується практично повсюдно у всіх промислових сферах і виробничих областях: у вентиляційних, водопровідних, каналізаційних, опалювальних , очисних та інших інженерних системах. При цьому чим масштабніше інженерна система, тим більш потужне насосне обладнання потрібно для її функціонування.

Промислове насосне обладнання використовується не тільки для роботи з чистою водою, але і для перекачування забруднених і агресивних робочих середовищ з чужорідними включеннями. З цієї причини внутрішня оснащення промислових насосів і насосних станцій часто відчуває підвищений фізичний та хімічний вплив, що призводить до механічних пошкоджень і підвищеного рівню зносу. У зв'язку з цим для виготовлення даного типу обладнання використовуються найміцніші і високоякісні матеріали, що дозволяють звести ризик поломок до мінімуму, а якість збірки відповідає найвищим вимогам.

Інтернет-магазин nasosvdom.com.ua пропонує промислові насоси виробництва відомих міжнародних виробників, які є технологічними лідерами в сфері виробництва насосного обладнання, таких як данська компанія Grundfos. Насоси Grundfos характеризуються не тільки високою надійністю та ефективністю, але і економічністю завдяки високому рівню енергоефективності. У нашому магазині Ви зможете недорого купити необхідне обладнання, запчастини та комплектуючі, а при необхідності наші фахівці нададуть кваліфіковану допомогу в його підборі.

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Потужність, Вт

Продуктивність, max м3/год

Напір, мах м

Напруга живлення, В

Діаметр

Промисловість

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння