Лічильники для холодної і гарячої води


Лічильники для холодної і гарячої води

Як купити лічильник води?

У нас два відомих бренда на лічильники для холодної і гарячої води - BMeters (виробник Італія) і PoWoGaz (виробник Польща)

Лічильник від компанії BMeters (Італія) - цей лічильник для гарячої і холодної води, він вимірює об'єм рідини, що проходить через нього, застосовується в сфері побутового і промислового водопостачання. Корпус лічильника виготовлений з таких матеріалів: латунь та пластик.

Лічильник від компанії PoWoGaz - для холодної і гарячої води, який застосовується для вимірювання об'єму споживаної питної або технічної рідини (холодної або гарячої води) в системах водопостачання.

Компанія Насосвдом допоможе вам підібрати і купити лічильник для води за низькою ціною і швидко доставить по Україні.

Лічильник для гарячої та холодної води від виробника

❌ Лічильник води: повіряти змінювати

Міжповірочний інтервал для лічильника води становить 4 роки. Як показує практичний досвід, лічильники для гарячої води частіше за все не проходять перевірку. За нашими підрахунками, покупка і установка нових лічильників обходяться дешевше, а головне, швидше, ніж повірка. Бережіть час і нерви!

➕ Який витрата у лічильника води

Показник витрати лічильника води безпосередньо залежить від діаметру приєднання до труби. Наприклад у лічильника з з'єднанням 1/2"  номінальна витрата 1,5 м³/год, із з'єднанням 3/4" - 2,5 м³/год, із з'єднанням 1" - 3,5 м³/год і т. д.

❓ Який лічильник води краще: наш чи імпортний

Термін служби лічильників для води приблизно однаковий, незалежно від виробника. Перевірено, що лічильник для холодної води живе довше, ніж для гарячої. Лічильники імпортного виробництва частіше проходять повірку.

✅ Які послуги надає «НасосВДом»?

«НасосВДом» - це компанія-експерт по питань опалення, водопостачання, водовідведення, каналізації. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Продуктивність, max м3/год

Діаметр

Застосування

Автоматика, кабель

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння