Каталог товарів Водолей

Насоси Водолій - надійність та інноваційність

Харківський завод "Промелектро" вже багато років є провідним виробником насосного обладнання в Україні. Однією з їх найпопулярніших продуктів є насоси "Водолій". Ці насоси відрізняються високою ефективністю, надійністю та довговічністю. Вони ідеально підходять для використання в промислових та побутових умовах.

"Водолій" пропонує широкий спектр моделей, від маленьких побутових насосів до великих промислових систем. Всі насоси виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їх довгий термін служби. Крім того, завод "Промелектро" регулярно інвестує у дослідження та розвиток, щоб їхні продукти завжди відповідали сучасним вимогам ринку.

Водолій насос для дбайливого господаря

Сьогодні важко знайти в Україні власника дачного або заміського будинку, який не чув би про насос Водолій. Насос відомий і популярний, а ось заслужено чи ні, давайте спробуємо це з'ясувати...

купити Водолій насос БЦПЕ 0,5-50Почнемо з того, що вітчизняні виробники не балують нас різноманітністю продукції, що випускається насосною промисловістю.  Водолій насос від харківського заводу Промелектро - вдалий виняток із загального потоку закордонної продукції. Насоси Водолій у харків'ян вийшли непоганими, ми б навіть сказали, збалансованими. Ціна помірна. Відсоток виходу зі строю досить низький. Не будемо особливо вдаватися в конструктивні особливості продукції торгової марки Водолій. Насос Водолій Харків працює, і це для кінцевого користувача найважливіше. Все інше не так істотно.

Дуже вдала комплектація вироби, яку пропонує завод Промелектро. Залежно від його видають напору, а значить і глибини свердловини насос Водолій Харків відразу комплектується необхідним метражем електричного кабелю. Це означає, що Вам не доведеться купувати водопогружной кабель окремо і думати, як його під'єднати до насоса за допомогою водозахисної муфти, як це зазвичай роблять покупці більшості імпортних свердловинних насосів. Доданий електричний кабель хорошої якості. Викликає суперечки, що йде в комплекті мотузковий трос. Завод не рекомендує його міняти на сталевий, мотивуючи це невизначеністю якості такого сталевого троса. Тут кожен вирішує для себе сам.

До речі, з червня 2021 року завод Водолій Промелектро почав реалізовувати нейлоновий мотузковий трос окремо від насоса і не комплектує їм насоси. Так що вирішити задачу кріплення насоса в свердловині або колодязі покупець може, керуючись своїми вподобаннями.

Сталевий трос виглядає надійніше мотузкового, але потрібно враховувати при виборі, що хороший нержавіючий трос коштує дорого, і в синтетичному обплетенні він також повинен бути якісним, інакше трос проіржавіє і Ви втопите насос.

Основною проблемою насоса Водолій, на нашу думку, є відсутність розгалуженої фірмової мережі сервісного обслуговування. Підкреслимо, саме фірмовою. За гроші насос Водолій можна відремонтувати "на кожному розі". А ось по гарантії, проблема. Але вихід є. Солідні продавці беруть на себе і сервісне і гарантійне обслуговування продукції, що продається. Тому рекомендуємо поцікавитися у продавця, до кого звертатися, якщо з насосом Водолій виникли проблеми. І зробити висновки.

Тепер коротко наведемо технічні характеристики, щоб вибрати насос Водолій виробництва Харків:

 • БЦПЕ 0,32 - видасть 0,32 літрів на секунду свердловинний насос для свердловини діаметром від 120 мм
 • БЦПЕУ 0,32 - видасть 0,32 літрів на секунду насос для свердловини діаметром від 100 мм
 • БЦПЕ 0,5 - видасть 0,5 літрів на секунду для свердловини діаметром від 120 мм
 • БЦПЕУ 0,5 - видасть 0,5 літрів на секунду насос для свердловини діаметром. від 100 мм
 • БЦПЕ 1,2 - видасть 1,2 літрів на секунду занурений насос для свердловини діаметром від 120 мм
 • НВП 0,32 - гвинтовий погружной насос для колодязя і свердловини діаметром від 100 мм продуктивністю 0,32 літрів на секунду

Щоб зробити насос Водолій БЦПЕ ще більш цікавим за ціною для економного покупця, виробник надав можливість придбати скважіннік Водолій моделей БЦПЕ 0,5 і БЦПЕ 0,32 з укороченим кабелем. Адже при монтажі насоса в свердловину далеко не завжди кабель використовується на всю довжину і його доводиться підрізати. З коротким кабелем пропонуються насоси:

БЦПЕ 0,5-32 (16 м), БЦПЕ 0,5-40 (25 м), БЦПЕ 0,5-50 (32 м), БЦПЕ 0,5-63 (40 м), БЦПЕ 0,5-80 (63 м), БЦПЕ 0,5-100 (80 м)

БЦПЕ 0,32-32 (16 м), БЦПЕ 0,32-40 (25 м), БЦПЕ 0,32-50 (32 м), БЦПЕ 0,50-63 (40 м).

Конструктори і технологи харківського заводу Водолій (Промелектро) відстежують світові тенденції насособудування, тому випустили на ринок глибинні насоси для вузьких свердловин. Це досить популярні серед наших покупців Водолій БЦПЕ 0,3 і 3 "БЦПЕ 0,5 діаметром 3,5 дюйма і 3 дюйми відповідно.

Занурений насос Водолій БЦПЕ 0,3 має показник продуктивності 0,3 літра в секунду (1 куб.м на годину) і підходить для свердловини діаметром від 100 мм.

Глибинний насос Водолій 3 "БЦПЕ 0,5 видає номінальну подачу 0,8 літра в секунду (2,9 куб.м на годину) і підійде для установки в свердловину діаметром від 80 мм.

Для Вашої зручності та економії грошей ми підібрали комплект необхідної обв'язки для установки насоса Водолій в свердловину. Це ті супутні товари, які стануть Вам у нагоді для організації водопостачання в будь-якому випадку. Набір для водопостачання пропонується на базі найбільш популярних і затребуваних насосів Водолій БЦПЕ 0,5-63, БЦПЕ 0,5-80, БЦПЕ 0,5-100.

Що у комплекті насоса Водолій:

 • Насос Водолій БЦПЕ 0,5 з коротким кабелем
 • Ніпель латунний 1" (Ду25)
 • Клапан зворотний з латунним штоком (Італія) 1"(Ду25)
 • Перехідник Unidelta Ду32х1 "З для з'єднання з ПЕ трубою - 2 шт.
 • Штуцер п'ятиходовий латунний R/5
 • Шланг антивібраційний в металевому обплетенні 1 метр ВН 1 "(Ду25)
 • Реле тиску PM 5-G Італтехніка (Італія)
 • Манометр 10 бар D63
 • Гідроакумулятор 80 літрів Santehplast VT 80.12 D9

Звертаємо Вашу увагу, що виробник Промелектро Водолій надає на всю свою насосну продукцію офіційну гарантію 24 місяці. А гарантійне та післягарантійне обслуговування Ви можете отримати у офіційних дилерів, наприклад, на «НасосВДом».

Водолій насос виробництва Харків - переваги і недоліки без прикрас і рекламного лушпиння

Отже, підсумуємо: за експертною оцінкою фахівців компанії НасосВДом насос Водолій виробництва Харків - це розумне придбання за свої гроші зі своїми достоїнствами і недоліками, а як без них?

Щоб купити насос Водолій з офіційною гарантією 24 місяці

потрібної вам модифікації, а також для отримання безкоштовної консультації просто зателефонуйте до відділу продажу або замовте зворотний дзвінок. Фахівці компанії «НасосВДом» компетентно дадуть відповідь на всі необхідні питання

Насоси Водолій від офіційного постачальника «НасосВДом». В наявності та під замовлення. Доставка в будь-яке місто України. Офіційна гарантія 12-24 місяці.

Потрібно купити насос Водолій? Допоможемо визначитися з вибором. Як правильно підібрати насос для водопостачання? Які параметри потрібно враховувати, щоб не помилитися і отримати оптимальний результат? Чому насос Водолій такий популярний і затребуваний? На ці та інші питання Ви знайдете відповіді тут.

Насоси Водолій заглибні для свердловини

Як можна зрозуміти з назви, насоси торгової марки Водолій потрібні для подачі питної води зі свердловини. Залежно від діаметра свердловини та її продуктивності можна підібрати найбільш підходящий насос з оптимальними параметрами для Вашої системи водопостачання. На другому етапі підбору потрібно лише визначитися з напором, що потрібно, і необхідним тиском в системі.

Для свердловин з малим дебітом (показник продуктивності, тобто, який обсяг води в годину може дати, або, скоріше, заповнити свердловина. Цей показник вказується в паспорті свердловини) пропонуються такі глибинні насоси Водолій

характеристики насоса Водолей БЦПЕ 0.5

Для стандартних свердловин діаметром від 120 мм

Водолей 0,5-50БЦПЕ 0,32 - насос з економічною продуктивністю 1,2 куб.м/год. Загальний напір при номінальній подачі від 25 до 140 метрів, максимальний напір може досягати 190 метрів у найпотужнішою моделлю.

БЦПЕ 0,5 - найпопулярніший насос для свердловини. Насос був сконструйований з урахуванням найбільш поширеним діапазоном Його витрата 1,8 куб.м / год найкращим чином підходить для діапазону продуктивності більшості свердловин в нашому регіоні. Загальний напір від 16 до100 м, а максимальний напір до 142 м

УВАГА!! Для Вашої зручності всі насоси Водолій комплектуються водопогружной кабелем з євро-штекером і конденсаторної коробкою. Кабель має довжину для максимального занурення насоса в свердловину. Але на практиці не завжди використовується вся довжина кабелю. Тому найбільш затребувані модифікації насосів БЦПЕ 0,5 та БЦПЕ 0,32 поставляються як з повним, так і скороченим кабелем, що дозволяє заощадити.

БЦПЕ 1,2 - глибинний насос для свердловини з підвищеним дебітом. Його номінальна подача становить 4,3 куб.м / год, а загальний натиск від 12 до 80 метрів

БЦПЕ 1,6 — заглибний насос з максимальною продуктивністю - номінальний показник 5,8 куб.м / год, а макимальний - до 12 куб.м / год. Максимальний напір може досягати 68 метрів.

Для більш вузьких свердловин діаметром 110 мм

можна запропонувати модельний ряд БЦПЕУ. Це модифікація стандартних насосів БЦПЕ з напором до 63 м включно з аналогічними характеристиками. Зовнішній діаметр зменшений до 95 мм за рахунок виведення кабелю живлення через верхню кришку насоса.

БЦПЕУ 0,32 - номінальна подача 1,2 куб.м / год, максимальна подача 3,6 куб.м / год

БЦПЕУ 0,5 - номінальна подача 1,8 куб.м / год, максимальна подача 3 куб.м / год.

Для свердловин діаметром від 90-100 мм з низьким дебітом

БЦПЕ 0,3 - насос з невисокою номінальною продуктивністю 1 куб.м / год і загальним натиском від 40 до 80 м. Ці вузькі насоси Водолій запропоновані в трьох модифікаціях, кабель живлення теж виведений через верхню кришку, як і у моделей БЦПЕУ.

3 БЦПЕ 0,5 - новий високонапірний насос ТМ Водолій для вузької свердловини, виконаний за європейськими стандартами. Його зовнішній діаметр всього 3 дюйми, тобто 84 мм. Насос має максимальною продуктивністю до 2,9 куб.м/год (номінал 1,8 куб.м / год).

Насос 3 БЦПЕ 0,5 доступний в трьох варіантах - з номінальним напором 32, 50 і 63 метри.

Насоси Водолій заглибні для криниці

Як відомо, вода в колодязі містить більше домішок, ніж в свердловині. Тому для подачі води з колодязя, резервуара або відкритого водоймища краще вибрати шнековий або вихровий насос. Насоси таких конструкцій здатні перекачувати воду з великою кількістю піску, ніж стандартний відцентровий насос. Завод Промелектро пропонує такі варіанти насосів Водолій для водопостачання і поливу.

НВП 0,32 - шнековий (або гвинтовий) насос. Його гідравлічна частина складається з гумової обойми, гвинта, підшипників ковзання і втулок. За рахунок такої конструкції насос НВП здатний перекачати воду з вмістом домішок до 20 кг / куб.м. Насоси для колодязя НВП мають показники витрати 1,15 куб.м / год і напору 32 і 63 м і представлені в розділі Колодязні насоси.

БВПЕ 0,25 - побутової вихровий електронасос невеликих розмірів з латунним робочим колесом. Його найкраще використовувати, якщо потрібно перекачати воду або технічну рідину з вмістом частинок до 0,1% за масою і мають кінематичну в'язкість до 25х10-6 м2 / c.

Насоси Водолій поверхневі

Якщо потрібно організувати водопостачання або полив з неглибокого колодязя, відкритої водойми або резервуара (до 7 метрів до дзеркала води), Вам буде досить поверхневого насоса. Конструктивно поверхневі насоси Водолій відносяться до заливним, що означає, що перед запуском їх насосну частину потрібно заповнити водою і встановити зворотний клапан.

Поверхневі насоси ТМ Водолій представлені моделями БЦ, БЦС 0,5-30, БВН. Для зручності користувача насоси укомплектовані живильним кабелем з євровилкою. До речі, на базі насоса БЦС 0,5-30, гідроакумулятора і відповідної автоматики можна зібрати станцію автоматичного підвищення тиску для водопостачання будинку.

Насоси Водолій для дренажу

Для відводу стічних вод, відкачування води з погреба, осушення грунту або перекачування води з ємності в ємність ТМ Водолій пропонує

БЦПД 3,3 - відцентровий насос з продуктивністю до 12 куб.м / год і напором до 12 м. Дренажний насос БЦПД випускається з вимикачем поплавця і без нього.

На всі насоси торгової марки Водолій поширюється офіційна гарантія від виробника 24 місяці.  Для коректного підбору насоса Водолій звертайтеся до консультантів нашого відділу продажу. Завжди раді Вам допомогти!!

Фільтрувати
Категорії
Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння