Частотні перетворювачі Danfoss, Mitsubishi, Schneider


Частотні перетворювачі Mitsubishi, Schneider, Danfoss

Як купити частотний перетворювач?

Купити частотний перетворювач на сьогоднішній день не важко, тому що даний пристрій досить поширений і застосовується в кожній сфері, починаючи від домашнього електродвигуна і закінчуючи промисловим використанням.

Важливою справою при покупці - правильно підібрати частотний перетворювач. Ви можете в інтернеті самі пошукати та обробити інформацію, як правильно підібрати Частотники для Вашого електродвигуна. Але якщо у Вас виникнуть сумніви, тоді сміливо телефонуйте фахівцям компанії Насосвдом і отримаєте відповіді на всі питання. Якщо ж питань не залишилося, то ви можете купити частотний перетворювач, оформивши замовлення на нашому сайті, і ми доставимо його в найкоротші терміни.

На сайті Насосвдом представлені найпоширеніші і якісні частотники від відомих брендів Danfoss, Mitsubishi і Schneider, а також від іспанського виробника автоматики для насосів Coelbo. Основним завданням частотних перетворювачів є не лише управління і захист електродвигуна, а й економія електроенергії, що важливо в нинішній час.

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Вид

Потужність, Вт

Напруга живлення, В

Струм max, А

Автоматика, кабель

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння