Оголовки свердловинні


Оголовки для свердловини

Оголовок для свердловини

Оголовок свердловини хоча і з'явився в продажу відносно недавно, але вже став невід'ємним атрибутом гарної свердловини при монтажі свердловинного насоса.

Для чого потрібен оголовок свердловини?

Відповідь проста: для того, щоб закрити свердловину від потрапляння сміття, підвісити погружной насос і навіть герметизувати свердловину. Оголовки свердловинні виготовляють з чавуну, пластику та металу. Чавунний оголовок витримує більшу вагу, зате пластиковий - дешевший. Сталеві свердловинні оголовки продаються за найнижчими цінами, але мають істотний недолік: вони не герметизують повністю свердловину. Але ж герметизація свердловини, крім захисту її від попадання різного сміття і бруду, дозволяє також в деяких випадках збільшити дебет в результаті утворює розрядження всередині свердловини при роботі насоса.

Оголовки свердловинні для водопровідних систем від виробника

❌ Чим відрізняються герметичний і негерметичний оголовок для свердловини

Негерметичний оголовок просто надівається зверху на обсадних труб, а герметичний фіксується за допомогою гумового кільця- ущільнювача.

➕ З Для чого свердловині оголовок:

Завдяки встановленню оголовка свердловина перекривається від попадання сміття, талого снігу, опадів. На спеціальні кріплення свердловинного оголовка можна закріпити водонапірну трубу. Оголовок створює частковий вакуум в свердловині, знижуючи енерговитрати на підйом води

❓ На що впливає матеріал, з якого виготовлений свердловинний оголовок

оголовок зі сталі або чавуну витримує до 500 кг навантаження, оголовок із пластику - не більше 250 кг навантаження

✅ Які послуги надає «НасосВДом»?

«НасосВДом» - це компанія-експерт з питань опалення, водопостачання, в одоотведенія, каналізації. Просто зателефонуйте фахівцям НАСОСВДОМ за вказаними на сайті https://nasosvdom.com.ua телефонами - допоможемо!

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Діаметр

Водопровідні системи

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння