Баки розширювальні для геліосистем


Баки для геліосистем за низькими цінами і з доставкою по Україні

Розширювальні баки для геліосистеми

Одним з найбільш перспективних і швидко набирають популярність на споживчому ринку рішень в галузі альтернативної енергетики є системи опалення на основі використання сонячної енергії. А для коректної роботи геліосистеми обов'язковий необхідний розширювальний бак.

Під час роботи сонячних систем періодично виникають ситуації, коли з-за сильного підвищення температури теплоносія в системі виникає зростання тиску.

Якщо в систему не буде включено розширювальний бак, який здатний взяти надлишковий тиск і при цьому працювати з теплоносієм розігрітим до високих температур в системі може виникнути поломка. Розширювальні баки від провідних виробників, таких як італійські компанії Zilmet и Aquasystem, комплектуються спеціальною мембраною (діафрагмою) здатної витримувати гранично високі температури. Таким чином, розширювальний бак - це необхідна частина геліосистеми, яка не тільки запобігає виникненню критичних ситуацій, але і продовжить життєвий цикл системи.

Розширювальні баки Aquasystem для геліосистем - високоякісні ємності, призначені для підтримки оптимального тиску в сонячних колекторах. Вони виготовлені зі спеціального матеріалу, стійкого до високих температур та агресивних середовищ. Баки Aquasystem мають такі переваги перед іншими типами баків

- тривалий термін служби та надійність;

- захист від перегріву та перепадів тиску;

- ефективне використання сонячної енергії;

- простота монтажу та обслуговування;

- екологічність та безпека.

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Тип виконання

Об'єм, л

Застосування

Опалення

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння