Оплата та доставка

Після надходження замовлення (в телефонному режимі або в режимі онлайн-магазину nasosvdom.com) наш менеджер виставляє рахунок-фактуру, яку ви можете оплатити в будь-якому відділенні банку, або використовуючи системи електронних платежів згідно рахунку-фактури.

Всі ціни на товари вказані без урахування вартості доставки. Вартість доставки, за погодженням з вами, може бути включена в рахунок-фактуру, або оплачена самостійно в момент отримання товару в представництві транспортної компанії.

При безготівковому розрахунку товар відпускається / доставляється за умови 100% передоплати. Після підтвердження оплати, наш менеджер узгоджує з вами умови доставки (дата, місто, одержувач, точну адресу в разі доставки до дверей транспортною компанією).

Увага!

  • При оформленні замовлення на суму менше 1000 грн відправлення проводиться на умовах 100% передоплати.
  • При самовивозі товару з точки видачі, попереднє узгодження часу його забору з менеджером є обов'язковим. Без попереднього узгодження, наявність товару не гарантується.
  • Розширювальні баки та гідроакумулятори об'ємом від 150л відправляються лише за умови повної або часткової передоплати.

Ви можете отримати товар:

Доставка по Києву:

Під час підтвердження замовлення в телефонному режимі наш менеджер узгоджує з вами точну адресу (№ будинку), дату і час, а також вартість доставки. Доставка здійснюється до під'їзду будинку.

Доставка в межах м.Києва - 250 - 350 грн. Разом з товаром наш представник передає вам повний пакет документів: товарний чек (рахунок фактуру, видаткову накладну при безготівковій оплаті), інструкцію по експлуатації та гарантійний талон.

Доставка по Україні:

Доставка в міста України проводиться транспортною компанією на ваш вибір. Відправлення товару відбуваєься кур'єром з нашого складу. Оформлюється експрес-накладна з індивідуальним номером, який ми повідомляємо вам після відправлення товару. При отриманні вантажу на представництві транспортної компанії у своєму місті при собі необхідно мати паспорт для приватних осіб і для юридичних осіб.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння