Фітинги латунь, чавун


Латунні різьбові фітинги

Як купити латунні різьбові фітинги

Різьбові фітінги , тобто деталі, що з'єднують труби, на перший погляд, купити легко. І купити латунні фітинги , наприклад, не складе труднощів. Це якщо не знати статистики. А наша статистика говорить, що переважна кількість витоків води з трубопроводів відбувається з двох причин: порушення герметичності з'єднання фітінг-труба або руйнування самого фітинга.

Можна сказати, що місця з'єднання труб за допомогою різьбових латунних фітингів або різьбових чавунних, є найнебезпечнішими з точки зору надійності трубопроводів. Хороші різьбові латунні фітинги коштують досить дорого. Але вони дозволяють змонтувати з'єднання з трубою щільно і надійно, а застосовувана високоякісна латунь надовго збереже свої еластичні властивості.

Купуючи дешеві фітинги, варто задуматися, на чому заощадив виробник. Найчастіше економлять на матеріалі і виробничому обладнанні. Пояснимо. У латунних фітингах зниження вмісту міді в сплаві призводить до істотного зниження вартості виробу. Але такі дешеві фітинги втрачають свою еластичність і надійність, вони просто тріскаються від найменшої навантаження або руйнуються з часом. На якому обладнанні проведений фітінг, теж має велике значення.

Вироблений на сучасному верстаті різьбовій фітінг має мінімальні відхилення розмірів, тому він добре, щільно прилягає і ущільнюється. На старому розбовтаному обладнанні - самі розумієте ...

Підсумуємо, покупка нарізного латунного фітинга - така ж відповідальне завдання, як і купити поліпропіленові труби .

Фільтрувати

Виробники / Колекції

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Вид

Діаметр

Матеріал корпусу

Різьба

Автоматика, кабель

Арматура

Водопровідні системи

Водопостачання

Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння