Купити насос для води з піском

Купити насос для води на сьогоднішній момент завдання не складна. Десятки інтернет-магазинів. Сотні пропозицій. Виробники на будь-який гаманець і смак. І більшість пропонує купити перекачує насос для води з колодязя, що не містить піску. У реальному ж житті кристально чиста вода без домішок в наших колодязях зустрічається вкрай рідко. Якась суспензія присутній у воді завжди. Ми рекомендуємо купити насос для води з колодязя спеціальної конструкції. Наприклад, насос гвинтовий занурювальний Водолій НВП з продуктивністю 0.32-0.5 л/с (1.15-1.8 м3/год), призначений для подачі води як зі свердловини з внутрішнім діаметром 100 мм і більше, так і може бути застосований також для викачування води з шахтних порожнин, разноразмерних ємностей, ставків і власне дачних і сільських колодязів.

Замечальним властивістю електронасосів НВП, є їх гвинтова конструкція механізму підйому води, яка дозволяє використовувати його в більш забрудненій воді (в воді з підвищеним вмістом піску). Гвинтові насоси за цим показником значно більш витривалі, ніж відцентрові насоси. Звичайно ж бездумно напихати в насос пісок не вдасться, він теж має свої межі можливостей. Що проходить через насос Водолій НВП вода повинна включати не більше 20 г/л, (20 кг/м3) твердих частинок, наприклад піску. Звичайно Водолій НВП НЕ дренажний насос, призначений для брудної води, але все ж ..

Отже, Ви вирішили купити насос для води Водолій НВП, тоді наведемо ще трохи технічної інформації про нього . Електронасос захищений від ураження електричним струмом, і відповідає за цим показником класу I ДСТУ 3135.0-95 (із заземлюючим контактом в вилці). За ступенем захисту від вологи електронасос відповідає занурювальним насосів по ДСТУ 3135.0-95 і може експлуатуватися повністю зануреним у воду на глибину не більше 5 м.

Найменування параметра насоса НВП насос
НВП 0,32 - 32 НВП 0,32 - 63

Об'ємна подача nom, м 3 /с (м 3 /год)

0,32 x 10-3 (1,15)

Напір nom, м

32 63

На короткий час допустимий напір max, м

45 90

Рекомендований натиск при тривалій роботі, м

0 ÷ 35 0 ÷ 70

Напруга , В

220 ± 22

Максимальна споживана потужність, Вт

550 1100

Маса, кг

12 17

Габаритні і установочні розміри насоса НВП

Габаритні і установочні розміри насоса НВП

1 - електронасос; 2 - зворотний клапан з внутрішнім різьбленням 1 дюйм; 3 - штуцер перехідною; 4 - хомут шланга; 5 - шланг; 6 - шнур електричний; 7 - ковзне кріплення кабелю до підвісного троса; 8 - трос; 9 - конденсаторна коробка.

Схема електрична принципова насоса НВП

Схема електрична принципова насоса НВП

Позначення елементів схеми:

ЕН - електронасос; КК - конденсаторна коробка; РП - реле пусковий; РЗ - реле захисне; Ср - конденсатор робочий; Сп - конденсатор пусковий; Хр - вилка; Хs - розетка.

Позначення кольору дроти: З - синій; До - червоно-коричневий; Ч - чорний; Ж-З - жовто-зелений.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння