Оголовок свердловинний ОСП 125 (133) -32 купити в інтернет-магазині «НасосВДом» Київ Україна
    Оголовок свердловинний ОСП 125 (133) -32 купити в інтернет-магазині «НасосВДом» Київ Україна
    0295

    Оголовок свердловинний ОСП 125 (133) -32

    Multi brand

    Оголовок пластиковий для герметизації гирла свердловини, з зовнішнім діаметром обсадної труби 125-133 мм, для ПЕ-труби 32 мм. Розрахований на підвішування вантажу до 200 кг.

    1 030,00 грн

    Опис

    Оголовок пластиковий застосовується для герметизації гирла свердловини з зовнішнім діаметром обсадної труби 125-133 мм з встановленим всередині неї насосом, для поліетиленової труби діаметром 32 мм. Виготовлення оголовка - пластик і max вага, на який розраховано підвішування вантажу до 200 кг.
    Особливість конструкції оголовка пластикового не вимагає спеціального монтажу. Необхідності в зварюванні немає, тому Вам необхідно всього лише затягнути болти.

    Використання оголовка пластикового захищає свердловину від потрапляння в неї грунтових вод і різних сторонніх предметів.

     Оголовок чавунний 133-32

    Детальніше

    Виробник
    Multi brand
    Діаметр
    DN 32 (1 1/4")
    0295

    Монтажникам - Знижки

    Товар додано до списку бажань
    Товар додано до порівняння