Баки розширювальні для геліосистем
Розширювальний бак для опалення та сонячних систем Aquasystem VS8
Баки розширювальні для геліосистем
Розширювальний бак для опалення та сонячних систем Aquasystem VSV35
Вертикальний розширювальний бак для сонячних систем, геліосистем, систем опалення
Об'єм 200 л, максимальний тиск 10 бар, Н=1085мм, D=600мм, G=1"
Мембрана змінна EPDM-HT
Артикул AAQPL01W21ЕA1
Гарантія 12 місяців
Країна-виробник: Італія
Рекомендовані товари
Опис
Aquasystem VSV200 - закритий розширювальний бак призначений для сонячних систем, геліосистем, систем опалення. Він має об'єм 200 літрів і може працювати при температурі від -10 до 140℃. Бак використовується для запобігання гідравлічних ударів. Головне завдання полягає у взятті на себе надмірного тиску і можливість працювати з високими температурними режимами.
Розширювальний бак Aquasystem VSV200 зі змінною мембраною спеціально призначений для використання в солярних системах (сонячні колектори), які перетворюють сонячну енергію на тепло для нагрівання води або іншого теплоносія. Розширювальний бак Aquasystem VSV 200 підходить для роботи в системі закритого типу.
Для правильного вибору та встановлення розширювального бака Aquasystem VSV200 необхідно враховувати наступні фактори: загальний обсяг системи, коефіцієнт розширення води, встановлений тиск у баку, тиск на запобіжному клапані, місце встановлення бака в системі.
Для розрахунку обсягу бака можна використовувати спеціальну формулу або прийняти його рівним 10% всього об'єму системи. Бак має бути встановлений на зворотній лінії перед котлом або бойлером непрямого нагріву. Тиск у баку повинен бути підібраний таким чином, щоб він був рівний або трохи більше статичного тиску в точці установки бака.
У баку використовується мембрана EPDM-HT, для високих температур, яка розділяє внутрішній простір бака та приймає надмірний об'єм води при нагріванні. Саме вона запобігає контакту між водою та металом, не утоворюючи оксидів, гарантуючи чистоту робочої рідини. Якщо в контурі дуже високі температури (вищі за 140 °C), для захисту мембрани розширювального бака необхідно використовувати допоміжну охолоджувальну ємність. Бак виготовлений з вуглецевої сталі для тривалого терміну служби. Зовнішнє епоксидно-поліефірне покриття: не іржавіє та не піддається корозії.
Для створення даного баку використовують високоякісний метал, а для мембрани підбирають кращу гуму. Такий ретельний підхід до продукції з боку Aquasystem дозволяє досягти не тільки високих характеристик розширювальних баків, але і значно збільшити їх довговічність. Кожен розширювальний бак проходить численні тести на герметичність і міцність, що виключає можливість браку. Бак виготовлений, протестований та перевірений відповідно до чинних європейських норм.
Детальніше