Кожна людина використовує в повсякденному житті кухонну сіль, Хороша господиня знає, що сіль потрібна не тільки для приготування їжі, але і допоможе впорається з розлученнями на склі та дерев'яних поверхнях, плямами на тканини , успішно бореться з цвіллю, використовується як природний сорбент і дезінфектор. Сіль без зусиль справляється з багатьма домашніми проблемами і може замінити хімічні засоби для очищення посуду, кухонного начиння, меблів і тканин. У наше століття технологічного прогресу на кухнях оселилися такі помічники сучасних жінок, як посудомийні машини, кавоварки, електричні чайники і т.п. Вони теж вимагають обслуговування і догляду. І тут на допомогу прийде таблетована сіль.

Що таке таблетована сіль і навіщо вона потрібна?

сіль в таблетках не використовується в кулінарії, вона застосовується для попередження утворення нальоту і накипу в побутовій техніці і для коректної роботи домашніх і промислових водоочисних систем.
Таблетированная сіль схожа на звичайну кухонну сіль, але має іншу концентрацію NaCl і по-іншому виглядає. Сіль екстра-класу з вмістом хлориду натрію 99,5% спресовується до дуже твердого стану. Пігулка повільно розчиняється в воді, буквально «тане», утворюючи рівномірний розчин, який не потрібно перемішувати вручну.
У домашніх умовах можна додати таблетовану сіль в посудомийну або пральну машину, при промиванні кави-машини, в опалювальну систему для видалення накипу , нальоту і розлучень. Для побутових потреб продукт випускається в невеликих упаковках - від 1 до 2 кг.


Але набагато більш важливу роль відіграє концентрована сіль в обслуговуванні очисних станцій і фільтрів для побутової та промислової водоочищення.
Всі ми знаємо, що жорстка вода, а саме така тече з водопровідних кранів і часто надходить з артезіанських свердловин, сприяє появі накипу на внутрішніх поверхнях електроприладів для нагріву води. Це призводить до того, що виходять з ладу бойлери, пральні машини, пароварки, чайники і посудомийні машини. Щоб зберегти і продовжити життя домашньої техніки, в умовах автономного водопостачання потрібно використовувати спеціальні установки для очищення і пом'якшення води.
Ось як влаштований стандартний фільтр для очищення води.

filtr

Він являє собою балон, наповнений фільтрує засипанням. Вода проходить через систему водоочищення, перш ніж потрапити в водопровід будинку або котеджу.
Найчастіше в таких проточних фільтрах застосовуються іонообмінні смоли. Вміщені в воді магнієві і кальцієві солі вступають в реакцію обміну іонами зі смолою. Солі жорсткості перетворюються в солі натрію, що не утворюють нальоту. Вода стає безпечною для пиття і обслуговування побутової техніки. Але при інтенсивній експлуатації смола втрачає свої властивості, що фільтрують. Для регенерації (відновлення) властивостей іонообмінних смол і потрібна таблетована сіль. Натрій, витрачений на пом'якшення води, відновлюється з солі.

Приготовленим за інструкцією розчином промивають фільтруючий елемент - і він знову як новий!


Отже, бачимо, що сіль в таблетках - незамінний елемент повсякденного життя сучасної людини. Таблетована сіль екстра-класу підвищеної концентрації допоможе в підтримці відмінної форми як Вашої побутової техніки, так систем водоочистки та опалення.


Компанія «НасосВДом» пропонує пресовану сіль в таблетках від єдиного виробника солі екстра-класу в Україні ТМ «Слов'янська сіль» з м Слов'янська.

Для побутового застосування невеликі упаковки по 1,3 кг і мішки по 25 кг для систем очищення води.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у спеціалістів нашого відділу продажів.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння