Водопостачання приватного будинку

Водопостачання приватного будинку, мабуть, один з головних ключових аспектів, якому варто приділити особливу увагу. І перш ніж розглянути цю тему, давайте подумаємо: "А яка кількість води потрібна, що забезпечити потреби заміської оселі? Скільки її треба і як вгадати, щоб було не забагато та не замало?"

Здавалося б, все елементарно і нічого складного тут немає. Проте не кожна людина, купивши ділянку, зможе відразу відповісти на ці питання. Адже проектування приватного будинку має на увазі не тільки зведення комфортабельного і затишного місця відпочинку, але і раціональне використання води. Чиста вода - запорука здоров'я. Тому водопостачання приватного будинку має бути правильно спроектовано. Від цього, багато в чому залежить підбір насосного обладнання, ну і звичайно ж ефективне вкладення коштів. Давайте ж розберемося, скільки треба води для водопостачання заміського будинку?

Денна витрата води (використання на кухні і для прання, гігієни та прийняття ванни, прибирання та інше застосування всередині будинку) приблизно становить 400 л на людину. В середньому сім'я з 4-х людина споживає 1 600 л в день. З огляду на, що продуктивність насоса, як правило, вказана в м³/год, переведемо літри в м³ і отримаємо 1600: 1000 = 1,6 м³/год. І це тільки на побутові потреби кожного члена сім'ї. А якщо ще додати невеликий басейн, полив ділянки ...

Звичайно ж, ці цифри відносні. З огляду на сезонність, кількість сантехнічних приладів та і багато іншого, показники можуть дещо відрізнятися. Отже, можна зробити висновок, що Вам підійде насос з продуктивністю 1,6-2м³/год. Після того, коли ми розібралися, скільки потрібно води для водопостачання, виникає друге питання: "Звідки брати питну воду для приватного будинку?"

Розглянемо джерела водопостачання:

1. Система центрального водопостачання

Зустрічається не часто, однак якщо вам пощастило і трубопровід проходить поруч, то потрібно врахувати деякі моменти. Вода в системах зазвичай хлорована і краще встановити водоочистку, наприклад, фільтр зворотного осмосу. Крім того, в системі центрального водопостачання буває недостатній тиск води. Тут треба використовувати станцію підвищення тиску, наприклад Scala1 3-45 або Scala1 3-35)

2. Колодязь Водопостачання приватного будинку

Використання недорогих заглибних насосів Водолій веде до мінімальних витрат на облаштування водопостачання з колодязя. Однак слід звернути увагу на правильний монтаж таких насосів, щоб продовжити їх термін експлуатації. Акцент варто зробити на 2 речі: занурювальний насос повинен бути встановлений не надто глибоко через те, що він може зачерпнути мул, глину та бруд. Як наслідок - відбувається забивання гідравлічної частини насоса піском. За спостереженням роботи нашого сервісного центру по ремонту насосів, така проблема є однією з найбільш частих при поломці. І друге, на що варто звернути увагу: щоб уникнути "сухого ходу" і перегріву двигуна - насос не повинен бути розташований вище рівня води.

3. Свердловина Водопостачання приватного будинку в Києві

Свердловина є прекрасним джерелом водопостачання, тому що вона зазвичай віддалена від джерел забруднення і має достатню кількість води. У скарбничку достоїнств можна віднести: найчистіша вода, що не промерзає взимку, довговічність, простота обслуговування. Однак на сьогоднішній день - це дороге задоволення і не всім по кишені. До відносних недоліків свердловин можна віднести дорожнечу її буріння і участь фахівців в опусканні і підключенні насосу.

У висновку хотілося б відзначити, що найкращим, надійним і чистим джерелом води є свердловина. Хоча це і дорожче, ніж інші джерела. Але якщо Ви проживаєте в своєму маєтку постійно, то краще "розщедритися" і зробити свердловину один раз, але надовго.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння