Відмінності моделей СОЛОЛІФТ Sololift2 Grundfos

СОЛОЛІФТ Sololift2

Якщо вам потрібно вибрати і купити насос в будинок СОЛОЛІФТ (Sololift2 Grundfos) від компанії Грундфос, та ще так, що-б ціна була найкраща, СОЛОЛІФТ був в наявності - його не потрібно було чекати, насос СОЛОЛІФТ був з офіційною гарантією (а це ой як важливо, повірте!), яку можна перевірити на представництві Грундфос Україна то у вас є два шляхи:

  1. Перший - швидкий зателефонуйте негайно по телефону +380672494521 і отримаєте спеціальну пропозицію на СОЛОЛІФТ будь-якої моделі. Ми проконсультуємо щодо вибору моделі, і зробимо таку пропозицію, від якої важко буде відмовитися.
  2. Другий - більш повільний - прочитайте наведені нижче рекомендації щодо вибору, відмінності моделей СОЛОЛІФТ і їх технічні характеристики, а після цього: .. .. негайно зателефонуйте +380672494521 і отримаєте спеціальну пропозицію на СОЛОЛІФТ будь-якої моделі.

Чому ж СОЛОЛІФТ варто купувати на сайті nasosvdom.com.ua «НасосВДом», адже зараз в інтернеті так багато пропозицій СОЛОЛІФТ за хорошими цінами, а на деяких сайтах навіть красується гордий напис "Офіційний партнер Grundfos". На жаль, з офіційного у таких продавців тільки напис, відповідальності ніякої. Більш того такий продавець може перебувати в чорному списку Грундфос, і купивши Sololift2 WC-1, Sololift2 WC-3, Sololift2 C-3, Sololift2 D-2 в несумлінному інтернет-магазині можна згодом зіткнутися з проблемами при гарантійному обслуговуванні насоса. Як знайти Офіційного сертифікованого партнера Grundfos? Дуже просто, за наявністю ось такого офіційного сертифікату:

Продаж насосів Grundfos:

 Grundfos-Sololift-sertificat-NasosVDom-2018-1

Сервісне обслуговування і ремонт насосів Grundfos:

Grundfos-Sololift-sertificat-NasosVDom-2018-2

Важливо! Про що мовчать багато продавців. Ми, як офіційний Сервісний центр по насосах Sololift2 (Сололіфт2) Sololift (СОЛОЛІФТ) компанії Grundfos (Грундфос) в Україні останнім часом стали стикатися з тим, що до нас приносять підроблені СОЛОЛІФТ з добре зробленими (навіть з печатками !) недійсними гарантійними талонами. Цим клієнтам доводиться відмовляти в гарантійному ремонті, згідно з політикою Грундфос. Люди змушені шукати потім своїх "дешевих" горе-продавців. Щоб уникнути таких випадків, ми підготували рекомендації, як відрізнити оригінальний СОЛОЛІФТ і справжній гарантійний талон від контрафактного.

Ось так виглядає оригінальний гарантійний талон СОЛОЛІФТ Sololift2:

Оригінальний гарантійний талон Грундфос Сололіфт2

На гарантійному талоні ми бачимо 1. захисну голограму, 2. унікальний номер-штрих-код.

Цей номер-штрих-код повинен збігатися з таким же штрих кодом на коробці і на самому насосі СОЛОЛІФТ.

Справжній СОЛОЛІФТ Грундфос і його ознаки

А ось гарантійний талон старого зразка, який не дає право на гарантію, на них дуже багато підробок:

 Підробка на гарантійний тало н Грундфос

В лінійці насосів в будинок Sololift2 Grundfos є п'ять моделей:

Для туалету моделі Sololift2 WC-1 Sololift2 WC- 3 Sololift2 СWC-3. Всі три насоса мають потужний подрібнювач, вони легкі в обслуговуванні і компактні. Пуск каналізаційних установок відбувається при наповненні водою бачка вище 72мм від рівня дна, зупинка 52 мм. Температура води до 50 0 З. Особливості:

Sololift2 WC-1 (СОЛОЛІФТ ВС-1) - 1 туалет, 1 раковина;

Sololift2 WC-3 (СОЛОЛІФТ ВС-3) - 1 туалет, 1 раковина; 1 душ, 1 пісуар або біде;

Sololift2 СWC-3 (СОЛОЛІФТ СВС-3) - 1 туалет, 1 раковина; 1 душ, 1 пісуар або біде; підходить для прихованого монтажу в стіні.

СОЛОЛІФТ С-3 Для температури води 90° C спеціальна модель Sololift2 C-3, купити як насос для відведення води від пральних машин, посудомийки (посудомийних машин) Включення насоса при наповненні водою бачка вище 65 мм від рівня дна, зупинка 35 мм.

Sololift2 D-2 (СОЛОЛІФТ Д-2) найкомпактніший, маленька насосна станція СОЛОЛІФТ, ціна насоса найнижча, дешева, як і габарити. Може бути непомітно встановлена ​​біля душової кабіни або раковини. Включення насоса при наповненні водою бачка вище 58 мм від рівня дна, зупинка 35 мм.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння