В чому різниця між насосними станціями GRUNDFOS SCALA1 и SCALA2

Данський "король насосів" Grundfos представив ринку новинку - станцію для водопостачання Scala 1. Концерн Grundfos залишився вірним своїм принципам і запропонував не просто насос, а комплексне рішення цілком певного завдання - забезпечення водою приватного будинку.

Ми вже знайомі з попередньою версією - станцією Scala 2. У нашому корпоративному блозі представлені оглядові статті по обох моделей, а зараз ми пропонуємо Вам розібратися у відмінностях між ними.
Для початку нагадаємо, що з себе представляє насосна станція Grundfos Scala. Це компактний агрегат ALL-IN-ONE, створений спеціально для використання в будинку, квартирі або невеликому комерційному приміщенні. Scala займає небагато місця, виробляє мало шуму, має вражаючі гідравлічні характеристики.Розробники Grundfos створили унікальну конструкцію - в невеликому, але надійному корпусі багатоступінчастий насос, мембранний напірний бак, вбудовану автоматику і зворотний клапан. У своєму класі станція Scala надійно зайняла свою нішу за характеристиками і ціновими показниками.
Станція Scala завдяки самовсмоктуючий конструкції використовується для прямого і непрямого підвищення тиску, наприклад, при водоподачі з магістрального трубопроводу або з дахового накопичувального бака.
Зовні Scala1 і Scala2 дуже схожі між собою. Щоб наші покупці не губилися в здогадах, а точно знали, в чому різниця, був підготовлений цей матеріал.
Отже, які ж відмінності мають місце в конструкціях Grundfos Scala і як вони впливають на функції станцій?

1. ЕЛЕКТРОДВИГУН

Насосну станцію Grundfos Scala2 розробники забезпечили електродвигуном з вбудованим частотним перетворювачем. Завдяки цьому Scala2 здатна не тільки підвищувати але і підтримувати постійний тиск в системі. Станція Scala1 обладнана звичайним однофазним електродвигуном, тому має лише функцію підвищення тиску.

2. БЛОК КЕРУВАННЯ

Станція Scala має інтуїтивно зрозумілу панель управління з кольоровою індикацією станів та процесів.

Scala 1 2

У моделі Scala2 на панелі керування можна вручну робити налаштування потрібних параметрів, а також активувати або відключити такі спеціальний функції, як Автоскидання, Захист від циклічності, Обмеження максимального часу роботи, запустити режим Самонавчання
У моделі Scala1 розробники реалізували можливість виробляти додаткові налаштування (Антіціклічность, Автоскидання тощо) за допомогою Bluetooth-модуля в додатку Grundfos GO Remote. На панель управління виведені кнопки Пуск/Стоп, Reset (скидання аварійних сигналів) і підключення до Bluetooth-зв'язку, а також індикатора стану Grundfos EYE і індикатори трьох помилок в роботі насоса.
Додані нові можливості і настройки, вельми зручні для користувача:

  • Майстер першого пуску, який значно полегшує запуск станції
  • підключення зовнішнього пристрою управління (наприклад, поплавок при водопостачанні з дахового резервуара)
  • настройка максимального часу роботи
  • функція календаря (дуже зручна, якщо станція працює для поливу).


3. РЕЖИМИ РОБОТИ

режим роботи SCALA1

Насосна станція Scala2 працює тільки в режимі самовсмоктування, тобто з повністю відкритим всмоктуючим патрубком
Станція Scala1 може працювати в одному з трьох режимів (самовсмоктування, видалення повітря, позитивний тиск на вході). Режими можна перемкнути механічно при вимкненому двигуні.

4. РЕЖИМ TWIN

TWIN Scala1 режим

Дві насосні станції Scala1 можуть працювати в режимі основний/допоміжний або основний/резервний. У платі управління встановлена ​​відповідна клема для з'єднання насосів в режимі TWIN (подвійний), а виробник Grundfos пропонує комплект для збірки здвоєною системи Scala1.
Цей режим доступний тільки для станцій Scala1 якщо потрібні висока витрата або система з резервної насосної установкою. У режимі TWIN станція Scala1 5-55 може забезпечувати достатній напір води для обслуговування будинку висотою до 4 поверхів, в якому від 20 до 50 точок водорозбору.

Конфігурація Частотний перетворювач Налаштування функцій Режими роботы Режим роботы в парі TWIN
SCALA1 - За допомогою Grundfos GO Remote Три +
SCALA2 + Вручну за допомогою панелі управління Один -

ПІДБОР НАСОСНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РІЗНИХ ДЖЕРЕЛ ВОДОПОСТАЧАННЯ

ЗАДАЧА Базовий варіант (мінімум функцій) Оптимальний варіант Найкраще рішення з додатковими функціями
Подача воды из резервуара JP или JP PT-H SCALA1 SCALA2
Подача воды из магистрального трубопровода (с повышением давления) SCALA1 SCALA2 CME установка для підвищення тиску
Перекачивание воды из колодца или скважины с глубины до 8 метров JP или JP PT-H

SCALA1 SCALA2

ПІДБІР НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ SCALA В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД КІЛЬКОСТІ ТОЧОК ВОДОРОЗБОРУ

Точки водопостачання

Поверхи

1-5 6-10 11-20 21-50
4 SCALA2 3-45
SCALA1 3-45
SCALA1 5-55 SCALA1 TWIN 5-55 SCALA1 TWIN 5-55
3 SCALA2 3-45
SCALA1 3-45
SCALA2 3-45
SCALA1 3-45
SCALA1 5-55 SCALA1 TWIN 5-55
2 SCALA2 3-45
SCALA1 3-35
SCALA2 3-45
SCALA1 3-45
SCALA1 5-55 SCALA1 TWIN 5-55
1 SCALA2 3-45
SCALA1 3-25
SCALA2 3-45
SCALA1 3-45
SCALA2 3-45
SCALA1 3-45
SCALA1 TWIN 5-55

Якщо Вам потрібна додаткова інформація і консультація, як підібрати і де купити насосну станцію Grundfos SCALA1 або SCALA2, звертайтеся в наш відділ продажів. Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння