Труба поліетиленова - потужне досягнення технічного прогресу

Задумайтесь тільки, всього кілька десятиліть тому про таке поняття, як «strong> труба поліетиленова чули всі. Практично стовідсотково вода подавалася по сталевим або сталевим оцинкованим трубах. Після свого винаходу пластикові труби для водопроводу взагалі і труба поліетиленова , зокрема буквально завоювали сантехнічний ринок, витіснивши сталеві труби і фітинги. Чому ж вони стали такими популярними? Які переваги і недоліки труб поліетиленових (ПЕ). Їх області застосування і на що потрібно особливо звернути увагу при покупці пластикових труб для заміського приватного водопроводу.

Труба поліетиленова «НасосВДом»

Поліетиленові труби зараз покривають широкий спектр наших потреб в постачанні нас газом і водою. Давайте поглянемо на переваги, які дарує нам застосування труб ПЕ. Головне з них, звичайно ж, відсутність корозії. Кожен з нас хоча б раз у житті бачив іржаві залізні труби. Іржавих труб з поліетилену просто не існує. Термін служби досягає до 50 років, і ні абсолютно не потребують обслуговування.

Внутрішня поверхня поліетиленових труб завжди залишається гладкою, опір руху води дуже мало, що дає можливість використовувати менші діаметри, ніж у сталевих труб. Цікаво те, що пластикова поліетиленова труба зберігає свої позитивні якості протягом усього терміну служби. Ось вже дійсно поклав і забув. Труба ПЕ важить не багато. Іноді можна побачити легкові автомобілі з примотаними до багажника на даху бухтами водопровідної труби. Звичайно ж такі труби мають і недоліки. Слабка стійкість до механічних пошкоджень і чутливість до сонячного випромінювання. Але переваг застосування поліетиленових труб значно більше і вони все переважують.

Що потрібно знати при покупці поліетиленових труб

Все ж при покупці ПЕ труб для водопостачання заміського будинку потрібно пам'ятати, що за ним буде текти питна вода. Вода, яку ми п'ємо. Дуже не хотілося б пити водичку з хімічним запахом і смаком пластика. Тому надмірно економить не варто. Краще купити поліетиленову трубу яка має всі необхідні гігієнічні сертифікати і виготовлена ​​з якісного безпечного пластика. Ми наприклад, радимо трубу Valrom.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння