Керамічний інфрачервоний обігрівач Теплокерамік - переваги

керамічний обігрівач Теплокерамік Теплокерамік ТС - це електричний теплонакопичувальне обігрівач панельного типу. Керамічний обігрівач теплокерамік є інфрачервоно-конвекційного типу панель з керамічної плитою. Тобто така панель синтезує тепло двома способами: інфрачервоним і конвекційним. Крім того, керамічні електропанелі мають компактні розміри і сталевим дизайном і гармонійно впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення.

Конструкційні характеристики керамічного обігрівачі теплокерамік: металевий корпус; нагрівальний елемент, що витримує перепади напруги в мережі, керамічна плита.

Принцип роботи такого обігрівача наступний: нагрівальний елемент передає тепло на керамічну поверхню, яка виробляє довгохвильове інфрачервоне випромінювання.

Такий електричний обігрівач є новинкою на ринку, але успішно завойовує симпатії споживачів завдяки своїй продуктивності, економічності і якості!

У чому ж відмінності керамічних обігрівачів Теплокерамік від інших обігрівачів?

 1. Основний відсоток нагріву здійснюється за рахунок інфрачервоного випромінювання, яке виробляє керамічний елемент. Це довгохвильове інфрачервоне випромінювання, яке не несе шкоди людському організму, а навпаки, завдяки м'якому тепла, сприяє швидкому прогріванню тканин і суглобів організму людини.
 2. Такі обігрівачі мають велику товщину (до 12 мм) на відміну від металевих, і відносяться до теплонакопичувальне. Вони повільніше остигають і довше тримають тепло.
 3. Керамічні обігрівальні панелі теплокерамік не здійснюють спалювання кисню, так як елемент, який виробляє нагрів, не контактує з повітрям, а залитий всередину панелі. Це дозволяє уникнути пересушування повітря в приміщенні.
 4. Панелі Теплокерамік відносяться до низькотемпературних: температура нагріву: 30-90 ℃. Тобто обпектися про такий обігрівач можна. Це робить його більш безпечним у порівнянні з іншими аналогічними електричок обігрівачами.
 5. Керамічні обігрівачі працюють від 6 до 8 годин на добу, при стаціонарному використанні (після прогрівання приміщення, керамічна панель обігріву переходить в режим економії, за умови використання разом з термостатом).

Панелі опалення Теплокерамік відповідають всім нормам і стандартам якості. Відповідають нормам пожежної безпеки (IP47). Інфрачервоні обігрівачі Теплокерамік ТЗ можуть використовуватися для обігріву житлових і офісних приміщень, магазинів і інших установ. Вони екологічно безпечні і не несуть шкоди здоров'ю користувачів. Виробник дає гарантію на панель - 5 років! При цьому середній термін служби такого інфрачервоного обігрівача - 30 років!

Інфракрание обігрівальні панелі.

Чому серед безлічі різних типів обігрівачів варто вибрати керамічні електропанелі Теплокерамік?

 • Економічність. Панелі мають в чотири рази меншою потужністю в порівнянні з масляними обігрівачами і конвекторами.
 • Інфрачервоний принцип роботи. Обігрів приміщення здійснюється рівномірно довгими тепловими хвилями. На відміну від конвектора, повітря нагрівається немає тільки під стелею.
 • Екологічність. Керамопанелі виготовлені з натурального каменю, і екологічних матеріалів.
 • Стильний дизайн. Обогреватель Теплокерамік компактний і тонкий як монітор (1,5 см). Лінійка включає більше 10 кольорів під мармур і дерево , що дає можливість підібрати найбільш підходящу для будь-якого інтер'єру.
 • Абсолютна безшумність.
 • Максимально простий монтаж і мобільність. Установка електропанелі займає не більше 5 хвилин. Всі обігрівачі комплектуються монтажним набором і НЕ ПОТРЕБУЄ дозвільної документації.
 • Довговічність. Термін експлуатації панелей - 30 років. 5 років - офіційна гарантія виробника. Обігрівачі стійкі до перепадів напруги!

Технічні характеристики модельного ряду керамічних панелей Теплокерамік

Модель Потужність Напруга Площа Розмір Регулятор
Керамічний обігрівач ТС 395 370/395 Вт 220 В 7 м2 600х600х11 мм немає
Керамічний обігрівач з кнопкою вкл/викл TCM-400 400 Вт 220 В 8 м2 600х600х14 мм немає
Керамічний обігрівач з регулятором ТСМ-RA 500 500 Вт 220 В 10 м2 600х600х15 мм є
Керамічний обігрівач з кнопкою вкл/викл ТСМ-450 430 Вт 220 В 9 м2 900х450х15 мм немає
Керамічний обігрівач з регулятором ТСМ-RA 550 550 Вт 220 В 11 м2 900х450х15 мм є
Керамічний обігрівач з кнопкою вкл/викл ТСМ-600 600 Вт 220 В 11 м2 900х600х17 мм немає
Керамічний обігрівач з регулятором TCM-RA 750 750 Вт 220 В 15 м2 900х600х17 мм є
Керамічний обігрівач з кнопкою вкл/викл ТСМ - 800 730 Вт 220 В 15 м2 1200х600х18мм немає
Керамічний обігрівач з регулятором TCM-RA 1000 1000 Вт 220 В 20 м2 1200х600х18мм є

Рекомендації до розміщення панелей інфрачервоних обігрівачів Теплокерамік: по приміщенню в шаховому порядку; під вікнами; не нижче 20 см від підлоги в зоні знаходження людей. Варто врахувати на який стіні встановлюється обігрівач - міжкімнатних або контактує з вулицею. В останньому випадку бажано встановити відбивач на стіні, в іншому випадку велика частина тепла буде ходити на прогрів стіни. Якщо керамічний обігрівач встановлюється у ванній кімнаті або кухні, прослідкуйте, щоб він знаходився на достатній відстані від прямого попадання води.

Купити керамічний обігрівач ви можете в нашому інтернет-магазині «Насос в Дім» оформивши карту замовлення, або зателефонувавши за контактними номерами, вказаними на сайті.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння