Радіатори опалення Kermi

радіатори опалення Сталеві радіатори опалення виробництва Kermi одні з найпопулярніших в Україні. Попит на них зростає, завдяки хорошим відгуками користувачів про їх надійності та довговічності.

Німецька компанія kermi, заснована в 1960 році, вже з 1972 року вони завоювали всесвітнє визнання і стали популярні, як недорогі і якісні сталеві радіатори. Детальніше з пристроєм і типами радіаторів опалення можна ознайомитися на сторінці «Радіатори опалення. Види радіаторів ».

Сталевий радіатор Kermi складається з двох панелей, об'єднаний трубками, по яких проходить теплоносій. Унікальність системи kermi полягає в принципі подачі теплоносія. В інших радіаторах теплоносій циркулює паралельно по обидва панелям, що нагріває їх рівномірно. Однак компанія Kermi запатентувала новий метод нагріву сталевих радіаторів - Therm X2, для більш раціонального використання теплового випромінювання.

Технологія Therm X2 направляє теплоносій спочатку на передню панель, а потім направляє по трубах до задньої панелі. Таким чином, передня панель сталевого радіатора нагрівається швидше і випромінює більше тепла, а задня панель прогрівається довше, і має більш низьку температуру, що дозволяє уникнути непотрібного прогріву стіни приміщення і економить теплову енергію на 11%.

Типи радіаторів опалення Kermi по підключенню:

Радіатор опалення Kermi

  • Радіатори - Kompakt FKO з боковим підключенням (внутрішнє різьблення 1/2 "), призначені для класичних систем опалення з температурою теплоносія = 110 с і нижче. Дані радіатори підходять для систем опалення з примусовою циркуляцією (циркуляційний насос).
  • Радіатори Kermi - Ventil FKV з нижнім підключенням (зовнішня різьба 3/4 "), підходять для будь-яких систем опалення з будь температурою, також підходять для систем опалення з циркуляційним насосом.

Сталеві радіатори Kermi мають елегантний дизайн, завдяки чому відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. На поверхню радіаторів опалення kermi наноситься два шари лакового покриття, що покращує як зовнішній вигляд, так і тепловіддачу радіатора.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння