Вибрати Grundfos MQ 3-45 або Pedrollo JCRm 15M?

Можна з упевненістю сказати, що установка готової насосної станції , є найбільш простим, надійним і до того ж зручним і економічним способом облаштування Вашої системи водопроводу.

Досить тільки визначитися з технічними параметрами станції виходячи з можливостей Вашого колодязя, або ж свердловини . Іншими словами, визначаємо глибину залягання води в колодязі, або свердловині ( не більш 8-ми метрів ), необхідний натиск і продуктивність. Потрібно зауважити, що насосна станція може виконувати пряму функцію подачі води зі свердловини, або колодязя, так і використовуватися для підвищення тиску в існуючій системі водопостачання , якщо слабкий напір води.

Мабуть , на процедурі підбору насосної станції зупинятися не будемо: телефонуйте - підберемо!

Отже, параметри необхідної насосної станції Ви визначили, але не знаєте насосної станції якого виробника віддати перевагу. Дійсно, сьогодні для вирішення завдання облаштування системи водопостачання покупцеві представлений широкий вибір насосного обладнання різних світових і вітчизняних виробників.

На нашу думку, на українському ринку найкраще себе зарекомендували Grundfos і Pedrollo . Вибираючи виробника, головне враховувати такі важливі фактори як якість, функціональність, характеристики, і, звичайно ж, вартість.

Візьмемо, наприклад, ідентичні за основними параметрами (подача, напір, потужність) насосну станцію Grundfos (Данія) MQ 3-45 (є більш слабка за напором, але зате дешевше ціною Грундфос MQ 3-35) з вбудованим баком 0,4 л і насосну станцію Pedrollo (Італія) HF JCRm 15M з накопичувальним баком на 24 літри. Перше, на що, звичайно ж, зверне увагу покупець - це ціна насосної станції MQ Grundfos , яка в півтора рази перевищує вартість насосної станції Pedrollo . Якщо хочете купити, то ціна MQ 3-35 7200 грн MQ 3-45 7500 грн приблизно. І відразу виникає питання: так за що ж ми платимо більше ? Саме тому потрібно мати достовірні дані і чітко визначити основні переваги, що цікавить Вас станції, щоб без утруднень зробити вибір.

Компановка насосної станції Grundfos MQ

Рис.1 - Компановка насосної станції Grundfos MQ

 Компановка насосної станції JCRm 15M Pedrollo

Ріс.2 - Компановка насосної станції JCRm 15M Pedrollo

Що ж являє собою насосна станція MQ Grundfos ? Як було сказано вище - це компактна багатоступенева насосна установка з вбудованим баком, на відміну від одноступінчастої насосної станції Pedrollo HF JCRm 15M з накопичувальним баком на 24 літри. Якщо Ви плануєте встановити насосну станцію прямо в Вашій квартирі для підвищення тиску магістрального водопроводу, або прямо в житловому будинку, то звичайно ж, тут ідеальним рішенням буде застосування насосної станції MQ Grundfos. Багатоступенева насосна станція MQ 3-45 Grundfos, відрізняється низьким рівнем шуму і значно меншим енергоспоживанням, при тих же значеннях продуктивності і напору, що і одноступінчасті насосні станції. Завдяки своїй конструкції, електродвигун MQ Grundfos охолоджується перекачується водою, саме тому насосна станція Grundfos працює практично безшумно, якщо бути точними, то рівень шуму станції MQ не перевищує 55 дБ (А). Якщо розглядати з цієї сторони станцію Pedrollo, то слід зазначити, що встановлений двигун - закритого типу з зовнішньою вентиляцією, відповідно рівень шуму вище - до 75 дБ (А). Чимало важлива особливість станції MQ 3-45 - це її компактність. На відміну від JCRm 15M Pedrollo, яка має класичне компонування (насос монтується на гидробак), всі вузли насосної станції MQ скомпоновані в одному корпусі, при цьому виконуючи всі свої функції. Завдяки компактній конструкції, насосна станція MQ має значні переваги при монтажі, а особливо при установці в квартирі, або прямо в будинку, де обмежена простір для монтажу! Ви можете переконатися в цьому, переглянувши нижче наведені креслення.

Габаритний креслення станції Grundfos MQ 3-45

Рис.3 - Габаритний креслення станції Grundfos MQ 3-45

Габаритний креслення станції JCRm 15M Pedrollo

Рис.4 - Габаритний креслення станції JCRm 15M Pedrollo

Зараз зупинимо нашу увагу на вузлі автоматики. Обидві насосні станції мають вбудовані захисні функції і укомплектовані реле тиску. Але варто зауважити, що в JCRm 15M Pedrollo є тільки захист електродвигуна від перегріву, на відміну від MQ3-45 Grundfos, однією з головних особливостей якої, є наявність захисту від сухого ходу, тобто в разі відсутності води, станція автоматично відключається, запобігаючи тим самим вихід з ладу, а саме перегорання обмоток електродвигуна. Звичайно, насосну станцію JCRm 15M Pedrollo при необхідності, можна укомплектувати реле тиску з захистом від сухого ходу, але це призведе до подорожчання конструкції.

Ну і ще кілька конструктивних особливостей. Крім усього сказаного, в насосній станції Grundfos MQ вбудований зворотний клапан для захисту від гідравлічного удару (при подачі води зі свердловини, або колодязя, рекомендуємо на всмоктуючої магістралі встановлювати додатковий зворотний клапан з сітчастим фільтром), і датчик протоки - пуск насоса відбувається, якщо водоспоживання перевищує 1,2 л/хв або тиск після станції падає, нижче 2 бар.

Для насосної станції JCRm 15M Pedrollo можна підібрати зворотний клапан і змонтувати на всмоктуючої магістралі при установці станції. Слід зауважити, що важливим критерієм є, звичайно ж, простота експлуатації і управління, у вигляді зручної для огляду контрольної панелі. Саме в цьому відношенні, автоматична насосна станція водопостачання Grundfos MQ незамінна, і навіть не порівнюється з Pedrollo. Станція MQ підтримує функцію автоматичного повторного запуску, іншими словами, при включенні функції автоматичного скидання після аварійної зупинки насос буде автоматично запускатися кожні 30 хв протягом 24 годин (але якщо потреби в даній функції немає - її можна заблокувати).

Конструктивні особливості насосної станції Grundfos MQ

Рис.5 - Конструктивні особливості насосної станції Grundfos MQ

Конструктивні особливості насоса JCRm 15M Pedrollo

Ріс.6 - Конструктивні особливості насоса JCRm 15M Pedrollo

І на закінчення , при виборі виробника, хочемо звернути Вашу увагу на гарантійні зобов'язання. Здавалося б простий, але найважливіший визначальний фактор. Обов'язково при покупці насосної станції, поцікавтеся строком гарантії, наявністю сервісних центрів. Відразу відповімо на це питання: якість насосної станції Грундфос підкріплено дворічної гарантією і мережею сервісних центрів по всій Україні, гарантія на насосну станцію Pedrollo становить один рік, сервісні центри працюють у багатьох містах. Щоб запобігти неприємні ситуації з сервісним обслуговуванням, радимо зупиняти свій вибір на насосах надійних і добре зарекомендували себе виробників.

Отже, насосні станції обох виробників - це якісні вироби , які задовольнять потреби практично будь-якого споживача. Але, як бачите, купуючи насосну станцію MQ Grundfos MQ 3-35 або MQ 3-45 , Ви заплатите не тільки за якість світового лідера насособудування, а й за передові технічні рішення .

Думайте, вибирайте, купуйте, користуйтеся з задоволенням !!!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння