GROHE - отримуй задоволення від води!

GROHE по праву вважається одним з провідних лідерів з виробництва змішувачів для раковин та душа , систем інсталяцій, різних аксесуарів для ванної. Компанія GROHE пишається якістю своєї продукції і дорожить своєю репутацією. Чим же так підкупила покупців корпорація Грое ?

Будь-яка дрібниця, будь-яка деталь дуже важлива на будь-якому виробничому етапі. Тісне переплетення сучасних технологій, стильного дизайну, екологічно чистих матеріалів, дбайливого економії в подальшому перетворюються в продукцію GROHE бездоганної якості, неповторного дизайну. І навіть незважаючи на те, що продукція досить дорога, покупець, купуючи змішувач для душа, абсолютно впевнений, що витік води в його ванній виключена і споживання води буде набагато нижче. Протягом багатьох років корпорація GROHE береже свої сімейні традиції, які зароджувалися в далекому 1936 году ...

Трохи про історію появи GROHE ...

1936 рік можна по праву назвати роком-легендою підстави всесвітньо відомої компанії Грое . Однак історія нас веде набагато глибше, в початок XX століття. Нікому ще невідомий на той час дрібний підприємець німець Ханс Грое на той час був власником маленької майстерні. За професією ткач, Ханс почав займатися виробництвом різних металевих виробів. У його майстерні на той час було всього лише 2 робочих. Через деякий час, в майстерні стали налагоджувати виробництво металевих сантехнічних виробів. До 1908 року покупцями компанії GROHE були вже відомі великі оптові компанії з Берліна і Праги. Сімейну династію управління компанією продовжив середній син - Фрідріх, вирішивши заснувати свою власну корпорацію Grohe і поїхав в 1936 році в місто Химер.

Штаб квартира Грое в Дюссельдорфі

Штаб-квартира Grohe в Німеччини, Дюссельдорф

Йшов час і компанія з кожним десятиліттям неймовірними темпами крокувала вперед, тим самим доводячи своє заслужене місце лідера на міжнародному рівні.

до речі логотип компанії також підлягав змінам з року в рік. Ось деякі факти з біографії розвитку компанії Грое :

1948 г. - період підйому і зростання, перейменування компанії в Friedrich Grohe Armaturenfabrik.

1956 г. - GROHE купує компанію Carl Nester, що спеціалізується на виробництві термостатів і надалі стає її дочірнім підприємством GROHE Thermostat GmbH.

логотип GROHE 1960-ті р - ванна кімната стає сприятливим місцем для відпочинку, поява одноважільних змішувачів grohe .

логотип GROHE 1970-ті р - дочірні підприємства в США, Великобританії, Голландії і Бельгії. Розширення асортименту GROHE, зокрема, поява ручних душів Relexa з витонченим, неповторним дизайном.

 логотип GROHE 1980-ті р - функціональність ванній була як і раніше однією з ключових особливостей. Однак зріс попит на елітну сантехніку, в зв'язку з чим в компанії GROHE відбуваються координально зміни.

 логотип GROHE 1990-ті р - Змішувачі GROHE для раковин і для душа з електронним управлінням для раціонального використання води.

логотип GROHE 2000-ті р - Ванна кімната стає найпопулярнішим місце релаксу та відпочинку 21 століття, з вишуканим обладнанням і новаторським дизайном. Модель душа Freehander тому підтвердження.

2005 - поява системи Rainshower.

2007 - компанія «strong> GROHE випускає нову колекцію сантехніки в мінімалістичному стилі - Allure, Lineare і Concetto.

у висновку нашої статті хотілося б згадати про представництвах GROHE . На сьогоднішній день Грое налічує 15 представництв в різних країнах: Португалії, Німеччині, Канаді, Таїланді. Серед них і почесне місце займає Україна.

Представництво Грое в Україні піклується про кожного клієнта, надає професійні консультації у виборі змішувачів GROHE , душових систем GROHE, електронних інсталяцій. Представництва GROHE в Україні постійно ведуть переговори і обмінюються досвідом зі своїми європейськими колегами.

Тому мільйони людей з усього світу в протягом більше 70-ти років отримують справжню насолоду від води разом з сантехнікою GROHE

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння