Свердловинні насоси Педролло серії 4SR

Насоси серії 4SR PEDROLLO набули широкого застосування, як в побуті, так і в промисловості завдяки високому ККД, надійності роботи і простоті експлуатації. Вони успішно використовуються як в приватному секторі для подачі води з свердловин на водопостачання, автоматичного і ручного поливу, так і на виробництві, в сільському господарстві.

Свердловинні насоси Педролло серії 4SR відносяться до багатоступеневим відцентровим насосів, які призначені для постійної роботи в погружном режимі. Використовуються для перекачування чистою, не забрудненої води з температурою до +30 º З зі свердловин діаметром від 110 мм. Хімічні насоси серії 4SR PEDROLLO мають запатентовану піскоструминну конструкцію з плаваючими робочими колесами, шестигранним валом, що дає можливість перекачувати воду з підвищеним вмістом піску (не більше 150 г/м³), що не приводячи до заклинювання. Саме ця особливість дозволяє насосів Педролло серії 4SR успішно конкурувати з німецькими, які допускають вміст піску в перекачується воді не більше 50 г/м³ Слід також пам'ятати, що при установці насоса необхідно забезпечити його повне занурення (не менше 50см від поверхні води і не менше 1 м від дна), в тому числі і під час роботи, коли рівень води може падати. Насос складається з двох частин: багатоступінчастої гідравлічної частини, виконаної у вигляді моноблока і електродвигуна. Додатково до насосу поставляється пульт управління, який забезпечує захист від перегріву і короткого замикання. Насосна частина складається з ведучого вала, на якому розміщені робочі колеса. Кожне робоче колесо обертається усередині лопаточного дифузора, забезпечуючи руху рідини. Робочі колеса і дифузори виготовлені з технополімера.

Електродвигун складається з ротора, статора, шарикопідшипників і заповнений харчовим маслом. PEDROLLO єдина з італійських компаній виробників насосів комплектує свої насоси двигунами власного виробництва, що забезпечує їх якість і надійність. У серійній комплектації насоси поставляються з кабелем 1,5 м.

Свердловинні насоси Педролло серії 4SR

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння