Самовсмоктуючий насос -тип поверхневого насоса , який служить для подачі води з колодязів і водойм, а також для підтримки напору в системах водопостачання .
Самовсмоктуючі насоси бувають з ежектором і без нього. Ежектор може розташовуватися як всередині насоса, так і бути виносним.

насос з ежектором

Самовсмоктуючі насоси з виносним ежектором здатні піднімати воду з глибини більше 10 метрів, однак вони мають свій недолік за рахунок виносного ежектора , вони не підходять під свердловини з маленьким діаметром. Принцип роботи ежекторного насоса наступний: перекачується рідина в насосі розділяється на дві частини: одна частина подається до нагнітального патрубка, а інша - рециркулює за рахунок ежектора . Це створює розрядження і сприяє всмоктуванню рідини, що посилюється за рахунок роботи ежектора.
Обов'язковою до самовсмоктувальним насосів з ежектором є вимога до герметичності системи!

поверхневий насос

Самовсмоктуючі насоси без ежектора працюють за рахунок гідравлічного пристрою (одного або декількох робочих коліс). Такі насоси тихіше, однак глибина підйому менше (близько 8-ми метрів). Принцип роботи самовсмоктуючого насоса без ежектора наступний: робоче колесо (або колеса) обертаючись, виштовхує надходить рідина з центру і створює розрядження, що призводить до подальшого всмоктуванню.

Самовсмоктуючі насоси бувають двох типів: вихровий і відцентровий . Детальніше про відцентрові насоси можете прочитати в статті: Відцентровий насос і принцип його дії. Детальніше з принципом роботи вихрових насосів можна познайомитися на сторінці Вихрові насоси Спрут.

Ознайомитися з моделями відцентрових насосів можете на сторінці сайту «Поверхневі насоси». Отримати консультацію по підбору та купівлі насоса для водопостачання вашого будинку або ділянки ви можете від кваліфікованого інженера, зателефонувавши за номерами:

044 206-2096


Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння