Переваги опалювальних електрокотлів

Електрокотли Tenko

При проектуванні і будівництві системи опалення виникає складний питання вибору котла , який буде використовуватися. Що економніше, надійніше, простіше у використанні? Порівнюючи електрокотли c іншими типами котлів можна виділити ряд переваг саме електричних котлів. Одним з основних переваг є низька вартість утримання та обслуговування. Важливо й те, що вартість електрокотлів нижче вартості інших типів котлів.

Важливим плюсом є і те, що електрокотли найбільш безпечні у використанні, а також не завдають шкоди екології, не виділяють шкідливих речовин і безшумно працюють. Їх установка і монтаж досить прості.

І це не всі переваги електричних котлів!

Вигідним відмінністю електричних котлів від газових є те, що для того щоб встановити електричний котел не потрібно отримувати дозвіл, оплачувати виготовлення і узгодження відповідних документів.

Сучасні електрокотли оснащуються автоматикою, яка не тільки надійна, але і дозволяє легко управляти температурою в приміщеннях, що в внаслідок дає можливість підібрати найкращий температурний режим і врахувати всі Ваші переваги.

наприклад можна контролювати температуру в приміщенні з точністю до 0,5 градуса Цельсія. Також багато електрокотли можна оснастити автоматикою для інтеграції в систему "Розумний будинок" або підключити модуль "GSM", який дасть можливість контролювати роботу системи опалення та управляти опаленням за допомогою мобільного телефону.

Можливість автоматизації дозволяє легко керувати процесами підтримки заданої температури, а також управляти температурою за розкладом. Наприклад, на час вашої відсутності автоматика зменшить температуру до мінімально прийнятної, а за якийсь час до Вашого повернення додому почне підвищувати температуру до комфортного вам рівня. І вам не доведеться мерзнути і чекати поки газовий або інший котел буде прогрівати приміщення.

Існує думка ніби опалення електрикою коштує набагато дорожче опалення газом. Це не зовсім так. Газ дійсно коштує дешевше, але і ККД газових котлів - нижче. Хороший газовий котел має ККД близько 90%, електричний котел - близько 98%.

З урахуванням ККД різниця у вартості опалення між газовим і електричним котлом - близько 20%. Це дорожче. Але не катастрофічно.

Правильно підібравши електричний котел та автоматику для нього можна управляти температурою за розкладом, що значно заощадить гроші. А встановивши багатотарифний лічильник і підібравши оптимальний температурний режим можна навіть отримати значну економію. Електрокотли можна комбінувати з іншими типами котлів - газовими, твердопаливними і іншими, а також легко інтегрувати в уже існуючі системи опалення.

Наприклад, можна купити електрокотел та встановити його паралельно з іншим. І, використовуючи багатотарифний лічильник, включати його в періоди, коли вартість електроенергії мінімальна. А в інші періоди використовувати той котел, що вже був встановлений раніше.

Так для 2-зонного тарифу вартість електроенергії з 23:00 по 7:00 становить 50% від звичайного тарифу . Для 3-зонного тарифу вартість електроенергії з 23:00 по 7:00 становить 40% від звичайного тарифу. Таким чином в ці періоди часу використовувати електрокотел вигідніше ніж використання газового на 30-40%.

Ми допоможемо вам правильно вибрати електричний котел, його потужність, визначити його тип і проконсультувати по іншим питань.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння