Якість та економія від українського виробника - глибинні насоси «Водолій»

погружной насос Водолій кабель насоса Водолій Якщо ви плануєте бурити свердловину, копати колодязь, або у вас вже вони є і стоїть питання заміни насоса- зверніть свою увагу на глибинні насоси Водолій.

Погружной насос Водолій є прикладом якісної вітчизняної продукції. Випускається він на Харківському заводі «Промелектро» вже більше 10 років і є популярним насосом серед жителів нашої країни

В нашу компанію, як правило, звертаються за допомогою в підборі насосів і насосних станцій для водопостачання житлового простору від колодязів, свердловин, озер та ін. АЛЕ! Останнім часом все частіше стає питання про вартість такого обладнання і його якості! Часто люди нехтують показниками якості насоса на користь його вартості. У підсумку - отримують сумнівний продукт з максимальним терміном роботи на рік!

Істотним плюсом насосів даної марки є легке монтування, і наявність в комплекті кабелю відповідної довжини. Так як переважна більшість заглибних насосів випускається без кабелю. Що вимагає додаткових роботи по споювання кабелю за допомогою термоусадочної муфти. Для виконання цих робіт необхідно викликати майстра, так як 90% поломок заглибних насосів виникають внаслідок попадання води в точку з'єднання кабелю двигуна з живильним кабелем насоса. Це в свою чергу викликає коротке замикання, яке призводить до згорання двигуна!

Водолій Так як в комплекті Водоліїв є вже спаяний кабель відповідної довжини, ви уникаєте ризику замикання на кабелі! Також «Промелектро» «подбав» про страховочном тросі. Він теж йде в комплекті.

Тобто за фактом, після покупки насоса Водолій, вам залишається тільки прикріпити до нього трубу для подачі води і насос буде готовий до спуску в колодязь, або свердловину!

Насоси «Водолій» це:

  • надійний і якісний насос;
  • вигідна ціна;
  • термін служби, за даними «Промелектро», до 10-15 років;
  • екологічно чистий матеріал;
  • трос для страховки і кабель в комплекті.

Більш точну характеристику кожної моделі можна побачити в розділах сайту: «Колодязні насоси- Водолій» та «Хімічні насоси- Водолій».

Купити насос «Водолій» так само можна через інтернет-магазин nasosvdom.com.ua, або зв'язавшись з менеджерами нашого магазину за телефонами , зазначеним на сайті.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння