Насос свердловини Grundfos SQ

Погружной свердловинний насос Grundfos SQ - чи варто купувати? Адже насоси інших виробників, як іноді кажуть наші клієнти дешевше і теж нормально працюють. Так, працюють, і працюють нормально. Але на нашу думку свердловинний насос Grundfos SQ купувати все таки варто. Більш того, насос Grundfos SQ виправдає кожну вкладену в нього гривню. Чому?

Давайте розберемося разом:

Яка головна відмінна риса всіх насосів Грундфос? Правильно, якість. Ми думаємо, що все інноваційні розробки компанії Грундфос спрямовані на створення якісного продукту. Саме тому компанія Грундфос не боїться надавати два роки офіційної гарантії на свої насоси. Отже глибинні насоси Grundfos SQ мають два роки гарантії і мережу сервісних центрів по всій Україні.

Діаметр насосу SQ Grundfos становить 74 мм. Завдяки таким розмірам насос SQ можна застосовувати для свердловин діаметром 3 дюйми (76 мм).

Свердловинні насоси SQ Grundfos виготовлені з нержавіючої сталі високої якості, і тому можуть застосовуватися для перекачування питної води. Крім стали в конструкції насосів SQ використовуються найсучасніші композитні матеріали. Гідравлічні компоненти насоса виготовлені з поліаміду, армованого скловолокном. (Зміст скловолокна складає 30%) Завдяки цьому глибинні насоси Grundfos SQ мають високу стійкість до зношування.

Насос SQ має "плаваючі" робочі колеса. Кожне робоче колесо має свій власний підшипник з карбід вольфраму/кераміка. Така конструкція і матеріали гарантують високу зносостійкість до впливу піску, що забезпечує тривалий термін служби насоса SQ. Якщо для гідравлічної частини насоса головне високоякісні матеріали, то для електродвигуна наявність всіляких захистів.

Зупинимося на електродвигуні насоса SQ Grundfos докладніше:

Електродвигун насоса SQ Grundfos має високий ККД, який досягається завдяки використанню постійних магнітів.

Плавний пуск насоса SQ Grundfos

Електродвигун насоса SQ Grundfos має вбудований електронний блок, який забезпечує можливість плавного пуску. Мало хто з конкуруючих насосів може похвалитися такою вбудованою функцією. Працює це так: зменшується пусковий струм і насос розганяється плавно, в оптимальному режимі. Плавний пуск електродвигуна SQ знижує знос і запобігає перевантаження при пуску. При підвищеному навантаженні насоса частота обертання знижується, а при крайньому перевантаженню двигун вимикається повністю.

Захист від перегріву насосів SQ

Додатковий захист електродвигуна від перегріву забезпечується вбудованим термодатчиком. У разі перегріву електродвигун насоса Grundfos SQ автоматично відключається і автоматично включається знову після охолодження.

Захист від "спливання"

При роботі насоса на мінімальних витратах при певних умовах весь вузол робочого колеса може " спливти ", що в гіршому випадку призведе до руйнування насоса і двигуна. Для запобігання цьому в свердловинних насосах SQ Grundfos передбачений спеціальний верхній завзятий підшипник.

Захист насоса від стрибків напруги

Електроніка двигуна насоса Grundfos SQ відключає насос при збільшенні напруги до 280 В або зниженні до 150 В щоб уникнути поломки насоса. Як тільки встановлюється нормальна напруга, насос автоматично включається.

Захист від перевантаження (вбудована)

Підвищене навантаження на насос викликає підвищене споживання струму. В електродвигуні це компенсується зниженням частоти обертання валу. Якщо частота обертання падає нижче, ніж 65% від номіналу, електродвигун погружного насоса SQ Grundfos автоматично вимикається. Таким чином моментально реєструється будь-яка блокування робочого колеса.

Захист від сухого ходу

Двигун насоса в будинок Grundfos SQ автоматично вимикається при нестачі води в свердловині. Працює це таким чином: нестача води призводить до зниженому навантаженні на насос, це викликає знижене споживання струму. Вбудований блок електроніки реагує на зниження струму і автоматично вимикає електродвигун погружного насоса SQ Grundfos. Завдяки цьому запобігається пошкодження самого насоса і руйнування свердловини. Через 5 хвилин насос знову включається.

Нижче наведена таблиця, яка допоможе правильно вибрати модель погружного насоса свердловини Grundfos SQ:

Свердловинний насос Grundfos SQ

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння