Італійські насоси Pedrollo ( Педролло ) широко відомі українським дачникам і власникам приватних будинків і господарств. Хоча у виробничій лінійці компанії Pedrollo присутсвуют і насоси промислового призначення, але саме надійність, невибагливість довговічність і прийнятна ціна побутової серії продукції компанії здобула їй популярність і навіть "любов" пересічного українського громадянина. Скажімо прямо - заслужено. Саме тому продукцію компанії не обійшли увагою китайські виробники насосів. Китайські заводи намагаються скопіювати вдалі моделі насосів і станцій Педролло, а деякі ще й ставлять логотип Pedrollo, тобто просто підробляють. При покупці насоса будьте пильні - можна скопіювати зовнішній вигляд, але якщо використовувати високоякісні матеріали, застосувати сучасну технологію збирання, то ціна таких насосів буде зовсім не "китайської" а вже "італійської" - оригінального Pedrollo .
В асортименті компанії широкий вибір рішень для водопостачання зі свердловини або колодязя: свердловини, погружной насос, самовсмоктуючий насос і станція Pedrollo перекривають широкий діапазон вихідних параметрів.
Серед свердловинних заглибних насосів PEDROLLO осібно стоять насоси серії 4 BLOCK . З чим же це пов'язано? В першу чергу з їх конструктивними особливостями. Насоси серії BLOCK компанії Педролло поставляються з вбудованим конденсатором і термопластини, що дозволяє відмовитися від виносного пульта управління і спростити монтаж насоса. Вам залишається тільки включити його в мережу. При цьому термопластини, вбудована в обмотки забезпечує аварійне відключення насоса в разі перегріву двигуна. Крім цього насоси цієї серії є моноблоковими, тобто двигун і гідравлічна частина знаходяться в одному корпусі.
По-друге, насоси PEDROLLO серії 4 BLOCK поставляються з кабелем довжиною 20 м. Навіть якщо цього Вам недостатньо, щоб підключиться до мережі живлення, то кабельне з'єднання, яке виникає при додаванні кабелю буде, знаходиться над рівнем води . Це дозволяє додатково убезпечити місце з'єднання від попадання води.
Насоси серії BLOCK призначені для перекачування чистою, не забрудненої води з вмістом піску до 150 г/м³. Це сприяє їх широкому застосуванню для подачі води з свердловин і колодязів з великою кількістю піску і діаметром більше 110 мм. Двигун насоса погружного типу розрахований на роботу в безперервному режимі. Підібрати насос в будинок Ви можете ознайомившись з графіками наведеними нижче або зв'язавшись з нашими фахівцями по телефону +380442062096. Ви також можете переглянути інші сторінки нашого сайту і дізнатися вартість насоса 4 block Pedrollo. Pedrollo (Педролло) за ціною/якість №1.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння