Нова насосна станція Scala1 від Grundfos- повноцінна заміна MQ

НОВА SCALA1 100% ЗАМІНА MQ

Надихнувшись успішним виходом на український ринок насосної станції SCALA2, відомий данський виробник Grundfos (Грундфос) представив нову модель SCALA1.

SCALA1, створена на заміну існуючої станції MQ, - це насосна установка з функцією підвищення тиску.

У порівнянні з MQ нова насосна станція SCALA1 має:

 • ширший робочий діапазон - номінальна подача до 5 куб.м/год і тиск до 55 м
 • більше функцій - вбудована захисна автоматика і можливість підключення зовнішнього сигналу
 • опцію управління та контролю за допомогою Bluetooth-з'єднання зі смартфоном
 • можливість роботи в системі водопостачання з максимальним тиском до 8 бар
 • можливість перекачування води температурою до 45° С та роботи при температурі навколишнього середовища до 55° С
 • розширений асортимент моделей SCALA1 3-25, SCALA1 3-35, SCALA1 3-45, SCALA1 5-45, SCALA1 5-55

Самовсмоктуюча багатоступенева конструкція відмінно підійде для оптимальної водоподачі в системах з ризиком сухого ходу і витоків у всмоктуючому шлангу або трубах. SCALA1 також може бути використана для підвищення тиску в системі міського водопостачання, водопостачання зі свердловин, колодязів або місткостей, що знаходяться не далі, ніж в 8 метрах від насоса.

СКЛАДОВІ SCALA1

SCALA1 - більше, ніж просто насос, це справжня станція ALL-IN-ONE. У компактному корпусі з композиту розміщені такі компоненти:

Скала1

 • інтелектуальний блок керування
 • двигун
 • датчик тиску
 • датчик витрати
 • вбудований мембранний бак
 • вбудований зворотний клапан, інтегрований в заливальну пробку

Розробники сконструювали нову установку SCALA1 ще більш зручною для користувача: велика пробка для заливання води, рухомі з'єднання для підключення в систему, силовий кабель на 1,5 м з євровилкою і плита-основа значно спрощують монтаж станції.

ПРИНЦИП РОБОТИ SCALA1:Скала датчик

Насос включається за допомогою реле тиску і датчика витрати. Коли збільшується витрата води в трубопроводі, насос запускається,

якщо виконані умови запуску. Це відбувається, наприклад, коли кран відкривають, в результаті чого тиск в системі падає. Насос зупиняється, коли припиняється споживання, тобто коли кран закритий.

Якщо немає витрати і високий тиск в системі, включається режим очікування на 10 секунд.

Якщо немає витрати і низький тиск - індикатор видає аварійний сигнал.

РЕЖИМИ РОБОТИ

Скала1 режимыЗа допомогою докладної інструкції Ви можете легко підключити насос в систему, налаштувати його та ввести в експлуатацію. Спочатку потрібно вибрати один з режимів, в якому буде працювати насосна станція:

1. Самовсмоктування. Це заводська настройка, підходить для більшості випадків монтажу. Самовсмоктувальний клапан повністю відкритий, що дає оптимальні характеристики і найнижчий рівень шуму при всмоктуванні

2. Видалення повітря. Самовсмоктувальний клапан частково закритий, що покращує здатність SCALA1 видаляти повітря з води. При роботі з частково закритим клапаном дещо знижуються характеристики і підвищується рівень шуму

3. Додатний тиск на вході. Самовсмоктувальний клапан повністю закритий. Цей режим усуває звук, що виникає при русі самовсмоктуючого клапана. Дана установка найкраще підходить для водопостачання з міської мережі.

Перемикач режимів (регулювальний гвинт) знаходиться під кришкою корпусу насоса.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ Grundfos GO Remote

Скала1 внешнее управлениеСучасні технології дозволили зробити управління водопостачанням простим і зручним.

Налаштувати роботу станції SCALA1 можна за допомогою Майстра першого пуску в додатку Grundfos GO Remote. Ця програма надається безкоштовно і доступно для пристроїв iOS і Android. Після підключення додатку активуйте Bluetooth-зв'язок і натисніть кнопку Bluetooth-підключення на панелі управління насосної установки. Дотримуйтесь інструкції додатку Grundfos GO Remote. Додаток дозволяє здійснити настройку функцій і забезпечує доступ до огляду стану, технічним відомостями про виріб і фактичним робочим параметрам.

Додаток Grundfos GO Remote дає можливість використовувати функцію календаря, щоб налаштувати графік роботи станції SCALA1. Тепер насосна установка працюватиме за потребою, але тільки протягом часу, що встановлений в календарі. Також за допомогою Grundfos GO Remote можна налаштувати таймер для установки максимального часу роботи насоса і подивитися журнал аварій та стану агрегату.

Для розширення функціоналу можна підключити пристрій зовнішнього управління через додатковий зовнішній вхід 24 В. Це буває необхідно, якщо потрібні:

 • поплавковий вимикач в верхньому баку, щоб зупиняти SCALA1 при заповненні даного бака
 • реле тиску на вході для зупинки насосної установки при підвищеному тиску
 • реле вологи в іригаційних системах, для того, щоб запускати установку тільки тоді, коли земля висохла

Зовнішній пристрій налаштовується тільки за допомогою Grundfos GO Remote. Максимальна довжина кабелю для зовнішнього пристрою 30 м.

ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ. ІНДИКАЦІЯ

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс реалізований в станції SCALA1 на всі 100%. На панелі управління по центру розташована кнопка включення/вимикання та індикатор Bluetooth-з'єднання, над ними індикатор Grundfos EYE, а нижче кнопка скидання аварійного сигналу. Індикатори аварійних станів представлені у вигляді зрозумілих ікон.

 • Витік в системі
 • Сухий хід або недостатня кількість води
 • Перевищення максимального часу роботи

Індикатор Grundfos EYE відображає стан станції, повідомляє Вам про її поточний статус.

Скала панельІндикатор не горить - живлення вимкнено, електродвигун не працює

Два зелених індикатора постійно світяться - живлення включено, електродвигун не працює

Два зелених індикатора світяться і обертаються - живлення включено, електродвигун працює

Два червоних індикатора блимають - аварійний сигнал, двигун зупинено

Два жовтих індикатора світяться - двигун зупинений зовнішнім пристроєм, функцією календаря або через збій зв'язку в режимі TWIN

Два зелених і два жовтих індикатора світяться - SCALA1 виконує самодіагностику.

Аварійні сигнали можна скидати вручну за допомогою кнопки RESET (перезавантаження), але тільки після визначення причини виникнення аварії. Також можна активувати режим AUTO-RESET (автоперезавантаження)

РЕЖИМ TWIN

Зупинимося докладніше на режимі TWIN.

Режим TWIN - це установка насосів в парі. Така конструкція використовується, якщо потрібні висока витрата або система з резервною насосною установкою.

Скала1 Твин

Дві станції SCALA1 збираються в здвоєну конфігурацію за допомогою набору приладдя TWIN, в який входять:

 • опорна плита
 • два колектора (впускний і випускний), включаючи запірні клапани
 • комунікаційний кабель
 • кріпильні гвинти.

У режимі TWIN два насоса SCALA1 можуть працювати в режимах основний/допоміжний або основний/резервний. Налагодження та управління здвоєною конфігурацією також проводиться за допомогою додатка Grundfos GO Remote, причому панель управління буде діяти тільки на одній насосній станції.

Установчий комплект Grundfos SCALA1 Twin поставляється окремо і доступний для замовлення. Ще одним додатковим аксесуаром є вхідний сітчастий фільтр на 250 мікрон для захисту насоса від піску, гравію або іншого сміття при перекачуванні дощової або криничної води. Такий фільтр також можна придбати додатково.Скала1 с гарантийным талономСкала1 фильтр

Насосна установка SCALA1 сконструйована з використанням сучасних композитних матеріалів і не вимагає технічного обслуговування. І все ж виробник Grundfos і наш сервісний центр рекомендують періодично перевіряти і прочищати зливні пробки і вбудований зворотний клапан в міру необхідності або, принаймні, раз на рік. Якщо на зиму Ви хочете відключити Вашу SCALA1, радимо зберігати її в сухому і теплому місці, попередньо зливши воду з насосної частини.

У комплект поставки насосної станції SCALA1 входять сам насос, інструкція з експлуатації, керівництво по швидкому запуску та гарантійний талон з оригінальною голограмою Grundfos.

Якщо Вам потрібна додаткова консультація по насосним станціям Грундфос Скала1, телефонуйте за телефонами відділу продажу і ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння