Насоси Спрут SPRUT - що за "звір" і з чим його "їдять"?

Про те, що є такі насоси SPRUT (Спрут) ще зовсім недавно не чув ніхто. І в цьому немає нічого дивного. Адже сама торгова марка SPRUT (Спрут) з'явилася буквально "вчора".

Перший насос Спрут знайшов свого споживача в 2005 році. Хоча 7 років на ринку не так вже й мало. Коли насоси під деякими торговими марками, з'явившись буквально на рік, безслідно зникають, насоси Спрут голосно заявили про себе і стали досить відомі споживачам всієї Украіни.Чем же відрізняються спрути від величезної кількості насосів різних назв заполонили наші ринки.

В першу чергу тим, що SPRUT дорожить своєю торговою маркою. Так, насоси Спрут мають невисокою вартістю. І здавалося б, мала ціна повинна диктувати посередні споживчі властивості. Це не так. Насоси Спрут відпрацьовують кожну вкладену в їх покупку копійку.

Найширший асортимент і передбачувану якість дозволяють нам назвати ці помпи наполегливими робочими осликами, які приносять воду туди, де її потребують і вичерпувати звідти, де бути не повинно. Два роки гарантії і широка мережа сервісних центрів насосів Спрут в Україні, дозволить відчувати себе захищеним.

Насоси Спрут випускаються практично для будь-якої потреби. Циркуляційні насоси Sprut (Спрут) серії GPD (GPD 25-4S GPD 25-6S GPD 25-8S GPD 32-8S) працюють в домашніх опалювальних системах закритого і відкритого типу.

хоча варто також звернути увагу на циркуляційний насос Grundfos, де-факто є еталоном побутового циркуляційного насоса. Свердловинні насоси і насосні станції працюють, щоб напоїти свіжої водичкою виснаженого людини. А дренажні насоси приберуть всю брудну воду з очей геть. Знайди насос Спрут для себе.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння