Насоси Grundfos (ГРУНДФОС): від батька до сина

Насоси Grundfos ГРУНДФОС

Насоси Grundfos ( ГРУНДФОС ) - що приходить на розум, коли Ви чуєте це словосполучення? Ви вирішили будувати, що називається, на століття? Вам обов'язково необхідно купити якісні насоси ? Тоді ласкаво просимо - виробляє насосне обладнання №1 в світі - датська компанія Grundfos Грундфос, де злиті воєдино бізнес, сімейні цінності і відповідальність перед суспільством.

Сьогодні важко повірити, що успіх холдингу Grundfos кувався практично вручну, коли в 1945 умілець-самоучка Пол Ду Йенсен на прохання сусіда-фермера виготовив свій перший поршневий зрошувальний насос. Історія насосів Grundfos зароджувалася в підвалі будинку в містечку Бьеррінгбро, в майстерні площею 200 квадратів, але саме тут і сьогодні штаб-квартира міжнародного холдингу і його основні виробничі потужності.

Вже через 7 років після першої спроби було налагоджено серійне виробництво насосів, а в 1960 Грундфос почав свій шлях по завоюванню світового ринку - з сусідньої країни, де можна придбати насоси Грундфос - Німеччини. Сьогодні на компанію працюють близько 20 000 чоловік в 60 дочірніх підприємствах, обсяг виробництва - понад 16 млн найменувань щорічно, а це майже 50% світового ринку насосного обладнання. Нові моделі циркуляційних насосів Grundfos випускає кожні 2-4 роки. У 2013 р компанією були продемонстровані останні розробки: нові версії насосів ALPHA 2 new і MAGNA 3, а також оновлена ​​каналізаційна установка MULTILIFT.

Всього за кілька десятиліть кустарна сімейна майстерня з Данії стала світовим лідером у виробництві насосів. Спочатку вона була названа "Bjerringbro Pressestoberi og Maskinfabrik" (Фабрика прес-лиття і машинної обробки в Бьеррінгбро), і тільки в 1967 отримала ім'я GRUNDFOS (ГРУНДФОС) - «джерело» в перекладі з данської, що ємнісне передає сенс всієї її діяльності. Заснованому в 1975 р самим Полом Ду Йенсеном і очолюваному в даний час його сином Нільсом самокерованому Фонду (Poul Due Jensen Foundation) належать 86,6% акцій холдингу (11,3% - сім'ї засновника і 2,1% - співробітникам). Grundfos надійно захищений від будь-яких злиттів і поглинань, ніколи не знав збитків і боргів, а прибуток стабільно реінвестує в розширення виробництва і соціальні програми.

Предмет особливої ​​гордості і турботи «ГРУНДФОС» - комунальний сектор. Філософія масового виробництва знайшла своє втілення вже в першому центробежном насосі CP3. Варто було в кінці 40-х одному зі співробітників молодої компанії випадково помітити дивну подібність між його пристроєм і водопідйомним гвинтом Архімеда, і його спрощена схема в 1955 р стає зареєстрованим товарним знаком. Блискуче доповнюють логотип основоположні принципи компанії: BE responsible - THINK ahead - INNOVATE - «Бути відповідальним», «Передбачати майбутнє» і «Впроваджувати нове».

Тільки розробками новинок на «ГРУНДФОС» зайняті 2500 (!) Людина , і кожне ноу-хау себе виправдовує - взяти, наприклад, таку «дрібницю», як патрубок в фекального насосі. Якщо зазвичай він зварений, а в місцях зварювання формується ідеальне середовище для мікроорганізмів, що руйнують насос і забруднюють навколишнє середовище, то «Грундфос» вперше застосував тут метод витягування.

Насосну продукцію «ГРУНДФОС» можна розділити на три типи:

  • для інженерного забезпечення будівель
  • для забезпечення промислового сектора
  • для пожежогасіння

В Grundfos не втомлюються повторювати , що енергоефективність насоса набагато важливіше його ціни. Електронне регулювання в насосах «Грундфос» з частотно-регульованим приводом дозволяє заощадити до 60% енергії. Ще одна цікава деталь Grundfos - аудит насосного обладнання. Компанія стала піонером в розробці засобів ДУ для насосів - додаток «Grundfos GO» в айфоне дозволяє на відстані керувати роботою насоса. Успішно зарекомендували себе насоси Грундфос з приводом, що працює від сонячних батарей. Саме Нільс Ду Йенсен ще в 1985 наполіг на виробництві власного мікроелектронного обладнання для насосів.

З пропозицією затвердження «зелених» нормативів і обмежень для насосних систем виступив саме Grundfos, завдяки якому в 2005 році була прийнята Директива ЄС № 32, яка встановила стандарти енергоефективності для насосів.

Чи не викликає подиву і факт отримання ГРУНДФОС - першим з усіх світових виробників насосів - ще в 1989 р міжнародного сертифікату якості ISO. Академія ім. Пола Ду Йєнсена, заснована в 2001 р, організовує для співробітників, клієнтів і партнерів регулярні семінари з практики енергозбереження.

Компанія Grundfos продає насоси Грундфос через розгалужену дилерську мережу по всьому світу. В СРСР споживач познайомився з насосами компанії ще в 1967 р Сьогодні концерн має 48 торгово-збутових дочірніх компаній. 2004 - рік заснування компанії «ГРУНДФОС УКРАЇНА», що має, крім Центрального представництва в Києві, 4 регіональні офіси (Львів, Донецьк, Харків, Одеса). Тільки в Україні - 40 офіційних дилерів і 23 авторизованих сервісних центру.

В компанії впевнені: насосне обладнання Грундфос , насоси Grundfos це те, чому безпосередньо залежать комфорт і надійність, а значить, і «особа» того чи іншого господаря. Насоси Grundfos відповідають за тепло- і водопостачання, кондиціонування, відведення стоків і пожежну безпеку і вселяють впевненість в безперебійній роботі всіх систем.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння