насоси Zenit,

Компанія Zenit - це італійський виробник, який випускає насосне обладнання промислового та побутового класу. Насоси Zenit (Зеніт) з'явилося на ринку в 50-і роки ХХ століття. І вже більше 50-ти років успішно займають значну частку світового ринку продажів заглибних, фекальних та інших типів насосів. За ці роки управління компанією здійснювалося сім'єю засновника - Уго дзен, переходячи від старшого покоління до молодшого. Час підтвердив якість, надійність і довговічність кожного насоса Зеніт. Якщо хочете, то можете відразу дізнатися ціни та асортимент насосів італійської марки перейшовши за посиланням: ціни на насоси Zenit, але ми рекомендуємо ознайомитися з повною виробничою програмою заводу насосного обладнання Зеніт, прочитавши далі:

На сьогоднішній день насоси Zenit представлені таким модельним рядом:

Фекальні та дренажні електронасоси Zenit 1. Занурювальні насоси.
Фекальні та дренажні електронасоси Zenit можуть мати крильчатки з каналами, крильчатку Vortex або систему подрібнення, що дозволяє підібрати модель для перекачування як малозабруднених, так і сильно забруднених рідин, для промислового і побутового використання.
- дренажний насоси ZENIT типу DR-BLUE - насоси для перекачування дренажних рідин, температура яких = 40 ° С, а вміст твердих частинок не перевищує 5 мм.
- Фекальні насоси DG Blue- застосовуються для підйому стічних вод, каналізаційних зливів і хімічно неагресивних рідин. Також використовуються для перекачування рідин, в яких присутні частинки розмірами до 35 мм.
- Дренажні насоси DRE для перекачування рідини з включеннями твердих частинок до 10 мм. Застосовуються для відкачування води з басейнів, стічних ям і затоплених підвалів.
- Дренажні насоси серії DRO - спроектовані для роботи у важких режимах. Розмір включень твердих часток не повинен перевищувати 10 мм, в перекачуваних рідинах.
- Фекальні насоси DGE - призначені для побутового використання. Перекачують стічні рідини, розмір твердих частинок в яких = 35 мм. Колесо відкритого типу дозволяє перекачувати рідини з волокнистими включеннями.
- Насоси фекальні GRS, а так само GRE і GRI - застосовуються для перекачування фекальних і стічних вод, які містять довговолокнисті і органічні включення. Насос обладнаний стинають механізмом для подрібнення твердих і волокнистих включень.
- Серія VLP - являє собою насос погружного типу з відкритим колесом. Насос має обрезиненную проточну частину для захисту від абразивного зносу.

Підйомні станції для перекачування стоків в центральну каналізацію 2. Підйомні станції. Серії: NanoBOX, BlueBOX і BOX PRO.
Це станція збору і перекачування стоків в центральну каналізацію. Таке насосне обладнання необхідно в разі, якщо стоки не можуть потрапляти в каналізацію самопливом, через різниці висот, або значну віддаленість від неї.

3. Продукція для аерації і змішування в сфері очищення цивільних і промислових стічних вод: дифузори, заглибні аератори, міксери і генератори потоку.

Окремо необхідно звернути увагу на нове обладнання - заглибні високопродуктивні насоси UNIQA. Це універсальний насос, який має великий діапазон потужностей двигуна (від 4 до 355 кВт), а так само напірні горловини від DN50 до DN500. Модельний ряд насосів UNIQA дозволяє вибрати насос з необхідною частотою (50 або 60 Гц). Статор насоса має вбудовану термозахист, яка захищає двигун від перегріву при тривалих термінах безперервної експлуатації. Інновацією даного насосного обладнання є запатентована система охолодження із закритою сорочкою і внутрішньої циркуляцією.

Основним показником виробника Зеніт є прагнення до вдосконалення насосного обладнання, а так само створення нового. Інновація продукту займає важливу частину роботи компанії. Так як основна орієнтація компанії Зеніт - клієнт, Zenit розробляє кожен продукт з розрахунку зручності користування і керування споживачем.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння