Насосні станції для вашого будинку

Насосна станція - багато хто чув про таке обладнанні для будинку. Але що таке насосна станція для будинку? Навіщо потрібна насосна станція? Оскільки сьогодні практично кожен з нас щодня стикається з проблемою якості води, а в деяких регіонах - і з її періодичною відсутністю, поговорити про водопостачання та насосної станції буде зовсім не зайвим. До того ж з приходом весни облаштування внутрішнього водопроводу дачного будинку і необхідність купити насосну станцію для будинку набувають особливої ​​актуальності, особливо для тих, хто вже встиг сьорбнути принад безводного літнього сезону і виносної «каналізації» в минулому році.

Вода в приватному господарстві - необхідність чи розкіш? Чи можливе життя за містом і робота на дачній ділянці в задоволення, без виснажливого тягання води з колодязя, а після - економії кожної її краплі на миття рук і посуду? Будемо реалістами - насолода лісовим повітрям, органічними овочами і парним молочком в одну мить випаровується на тлі «туалету» в тому ж лісі. Навряд чи кожен другий з нас, при всій повазі до природи і відповідальності за долю планети, готовий вже завтра перейти до поїдання сирих коренів і обмивання в озерах.

Як же поєднати блага цивілізації, від яких ми і не закликаємо відмовлятися, і первозданність дикої природи? Як забезпечити сучасному городянину найбільш м'яке і комфортне повернення до витоків, а сільському жителю - наявність тих самих благ?

Пошук води на природі, як правило, стає життєво важливим, як тільки ми залишаємо свою квартиру - зі звичним іржавим водопроводом і відповідним смаком рідини, що тече з нього. Вологі серветки та бутильована вода врятують хіба що на пікніку, а варто лише «копнути» ту саму землю глибше, хоча б на дачі, як водички попросять не тільки ми, а й саджанці, і, звичайно, будь-яка живність, без якої важко уявити собі проживання в умовах природи. Звичайно, сам пошук залягання води на ділянці і її хімічний аналіз вимагають професіоналізму і досвіду, тому питання влаштування свердловини або колодязя залишимо фахівцям. Відзначимо лише, що свердловини діляться на два типи: під погружной насос і під установку насосної станції.

Отже, свердловина є, але що вибрати для забору з неї такої бажаної води, що краще - звичайний насос або насосна станція? Оскільки уявлення, що таке насосна станція, викликає у деяких споживачів необґрунтовані асоціації з якоїсь промислової грандіозністю, то відразу підкреслимо - мова піде про побутову насосної станції, такий же техніці, як пральна машина або бойлер. Побутові насосні станції - це досить компактні і навіть мобільні пристрої вагою до 35 кг.

Також насосні станції споживають досить мало електроенергії, і тим не менше їх потужність (300- 1300 Вт) дозволяє забезпечити водою не один, а відразу кілька дачних будинків.

Сфера застосування побутових станцій надзвичайно широка - їх використовують для автономного водопостачання котеджів і різних господарських об'єктів, а також для доставки цілющої вологи на городи і в сади, мийки автомобілів та ін. Насосна станція може застосовуватися і в умовах міської квартири, щоб підвищити тиск в системі центрального водопроводу, адже не секрет, що сьогодні часті його перепади загрожують не тільки слабким струменем з крана, а й гідроударів, що можуть пошкодити всю систему.

Поза всяким сумнівом, установка насосної станції є відмінним вибором всюди, де виникає необхідність у воді, потребою д про 80л/хв, і малому енергоспоживанні насоса.

Але, як і у всякій справі, перш ніж купувати насос або станцію, необхідно спочатку отримати консультацію фахівця магазину НасосВДом. Навряд чи варто покладатися на думку сусіда, адже умови експлуатації насосної станції на Вашій ділянці можуть відрізнятися принциповим чином.

Яке ж головна відмінність насосної станції від просто насоса?

Перше і основне - це автоматична робота насосної станції. Тобто станція буде включатися і вимикатися самостійно, без Вашої участі, при наявності водоспоживання. Розглянемо її конструкцію і принцип дії. Насосна станція являє собою самовсмоктуючий насос, що знаходиться, як правило, на баку-гидроаккумуляторе з реле тиску. Однак існують і модернізовані моделі, наприклад, насосна станція ГРУНДФОС MQ 3-45, в якій всі вузли змонтовані в одному корпусі, що зменшує розміри, не відбиваючись на функціональності.

Гидроаккумулятор (мембранний бак) - це герметичний, найчастіше металевий резервуар, що має всередині спеціальну гумову мембрану у вигляді колби або груші, розділений на дві частини - для води і для повітря. Саме він забезпечує в насосній станції запас води при відсутності електроенергії. Звичайно, потрібно враховувати, що запас цей невеликий, трохи більше половини ємності бака.Также він захищає всю систему від гідроудару, який, на жаль, цілком імовірний при різкому включенні/виключенні насоса або закриття крана. На реле має бути виставлено максимальний тиск, до досягнення якого насос буде закачувати воду в бак (і на всю систему), потім він відключається і знову починає свою роботу при мінімальному показнику тиску. Коли в домі відкривається кран, тиск у водопроводі і в гидроаккумуляторе падає. У момент, коли воно досягає певного нижнього рівня, виставленого в реле, насосна станція знову сама починає працювати.

За рахунок наявності гідроакумулятора насос включається лише періодично, тим самим гарантуючи більш тривалий термін служби станції. Максимальна висота всмоктування насосної станції - 7-10 метрів, тому область її застосування обмежується колодязями і неглибокими свердловинами.

При виборі насосної станції віддавайте перевагу торговим маркам, давно завоював і постійно виправдує довіру споживача: ГРУНДФОС, Педролло, ВИЛО, але остерігаючись їх підробок в основному китайського виробництва. Тільки якісна насосна станція служитиме вам довгі роки, приносячи в будинок таку необхідну всім свіжу воду.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння