Насос Pedrollo - як визначити підробку? Італія чи Китай?

Насоси Pedrollo широко відомі і користуються заслуженою любов'ю у українських дачників. Особливо популярні насоси Pedrollo для подачі води з свердловин і колодязів. Це зважених поверхневі насоси Педролло, корпус яких виготовлений з чавуну. Найпопулярнішими насосами в будинок, за нашими спостереженнями є насоси JSWm10MX і JSWm15MX. Насос Педролло для дачі, за відгуками надійний, невибагливий в експлуатації і порівняно недорогий.

Але іноді наші клієнти висловлюють вкрай негативні відгуки щодо надійності продукції фірми Педролло. Після більш детального спілкування з'ясовується, що ці насоси куплені на ринку або у маловідомих інтернет-магазинів за дуже дешевою ціною.

При "розтині" насоса фахівцем сервісного центру вердикт практично завжди один: це підробка!

як же убезпечити себе від підробки, як не купити підроблений насос Pedrollo?

Ми, Насосвдом рекомендуємо купувати насос у надійних постачальників, інтернет-магазинів. Обов'язково звертайте увагу на наявність реально існуючої фірми за вивіскою інтернет-магазину. Але якщо все таки вирішили ризикнути, далі дамо Вам деякі відмітні ознаки оригінального насоса Педролло від підробки. Вибір в кінцевому підсумку все одно за Вами.

Оригінальний насос Педролло:

Насос Педролло Італія

Підробка насоса:

 Підробка насоса Педролло

найбільше відмінностей ховається звичайно ж всередині корпусу насоса. Не будемо їх описувати, адже звичайний споживач зазвичай не заглядає всередину насоса. Але якщо вам цікаво - дзвоніть за телефонами на сайті, розповімо детальніше.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння