Кращі насоси для колодязя Grundfos

Остання лінійка насосів для колодязів Grundfos SB і Grundfos SBA поставляються в Україну недавно, орієнтовно трохи більше року тому. Тому мало хто знає про їх переваги над іншими насосами. Колодязний насос SB і SBA - найкраще рішення з позиції простоти, надійності і швидкості установки. Використовується для подачі води в приватні будинки, дачі і котеджі з колодязів, водоймищ, ємностей з дощовою водою.

Насос для колодязя SB як і насос SBA перекачує рідину з діапазоном температури 0 - 40 С, максимальним числом включень/відключень 20 в годину, величиною твердих включень до 1 мм (нержавіюча решітка має дану перфорацію), вмістом піску не більше 0,05 л/г. Максимальна глибина занурення до 10 метрів. Довжина кабелю живлення 15 метрів. Корпус і робочі колеса насосів виготовлені з високоякісних композитних матеріалів. Вал ротора, що омивається частину валу, фільтр і всмоктує патрубок виготовлений з нержавіючої сталі. Середній термін служби даних насосів становить близько 10 років, гарантія від виробника на насоси 2 роки з моменту продажу.

Насос для колодязя SB і SBA завдяки унікальній конструкції безшумний і тому кращий варіант у порівнянні з іншими. Вони мають вбудований тепловий захист і можуть виконуватися в декількох варіантах. Включаючи в комплектність або вбудований фільтр, нержавіюча решітка і поплавковий вимикач (модель з додатковою буквою А), або поплавковий фільтр з гнучким всмоктуючим шлангом, нержавіюча решітка і поплавковий вимикач (модель з додатковими буквами AW). Останню комплектацію слід застосовувати, коли від насоса до стінки колодязя більше 1,5 метрів. При використанні поплавкового фільтра вода береться не з дна, а трохи нижче рівня, де вода чиста і без твердих включень.

Колодязний насос SBА на відміну від серії SB має вбудоване реле тиску, яке забезпечує автоматичну роботу насоса. Купуючи даний насос, ви відразу можете його встановлювати, тому що він готовий до використання. Насос для колодязя здійснює контроль роботи зворотного клапана, а вмонтована захист від "сухого ходу" робить автоматичний перезапуск насоса за рівнем води. У моделі SBА 3-35 тиск включення 1,5 бар, а у насоса SBА 3-45 - 2,5 бар відповідно. Останній представлений на наступному малюнку в комплектації AW.

Колодязний насос SBA 3-45 AW

Для насосів SB поставляється додаткове обладнання - система регулювання Grundfos Pressure Manager (PM). Керуючий пристрій Pressure Manager (PM) регулює насосом в залежності від параметрів водоспоживання. Стандартна модель - реле тиску Grundfos PM1 (має дві модифікації), і Grundfos PM2, яка має додаткові можливості регулювання насосом. У обох моделей є індикація на дисплеї, а саме: Харчування вкл./Робота/Аварія. Регулятори забезпечені захистом від "сухого ходу". У моделі РМ2 крім перерахованого є ще індикація тиску, так як в даному регуляторі тиск включення можна налаштовувати в діапазоні від 1,5 -5 бар, що б виставити максимально комфортне необхідний тиск. Також за допомогою регулятора РМ2 опціонально можна здійснити зупинку насоса по тиску. Тиск включення 1,5 бару фіксоване у моделі Grundfos PM1 15 і 2,2 бару має Grundfos PM1 22.

Якщо Ви хочете купити або вибрати насос для колодязя SB і SBA , звертайтеся до наших фахівців, і вони обов'язково допоможуть у вирішенні даного завдання. Ви можете також залишити заявку на сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом, або можете зателефонувати на будь-який номер в розділі Контакти на сайті nasosvdom.com.ua.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння