Накопичувальні баки для води Aquasystem

Накопичувальні баки або баки для води Aquasystem

Ви встановлюєте замкнуту систему водопостачання від свердловини або колодязя в приватному будинку? Тоді вам необхідно мати уявлення про гідроакумулятори і їх ролі в циклі водопостачання вашого будинку!

Що ж таке гідроакумулятор?

накопичувальний бак

Гидроаккумулятор або мембранний бак - це металевий контейнер з гумовою нішею усередині (мембраною), яка внаслідок роботи насоса, наповнюється водою. Даний мембранний бак (часто його називають баком для водопостачання або накопичувальним баком) виконує кілька функцій:
1) служить як додатковий резервуар для накопичення рідини (об'єм рідини залежить від корисного об'єму бака);
2) стабілізує тиск у всій системі, приймаючи його надлишок на себе;
3) з 2-го пункту, випливає наступна корисна функція мембранних баків - гасіння гідроударів (Гідроудар в закритій системі водопостачання - це зіткнення потоку води з повітряною пробкою або запірною арматурою, внаслідок чого виникає надлишковий тиск в системі, що може привести до пошкоджень аж до розриву труб).

Де застосовують накопичувальні баки і принцип їх роботи:

Існують гідроаккумулятори для холодного водопостачання (сині баки) і опалення (червоні баки). Дана стаття присвячена «холодним гідроакумулятори Aquasystem».

Гідроакумулятори холодної води Aquasystem застосовується в закритій системі водопостачання. Основним завданням бака для водопостачання є скорочення кількості пусків насоса, що істотно продовжує термін служби останнього.

Гидроаккумулятор служить додатковим резервуаром для накопичення води, звідки вона потім подається в систему. В такому випадку у вас є запас води на дрібні побутові витрати, що дозволяє не включати насос при кожному відкритті крана.

Принцип роботи системи водопостачання, в якій присутній гідроакумулятор, вельми простий:

гідроакумулятор Аквасистем

Коли тиск в системі падає, внаслідок спуску води, через реле тиску включається насос, який качає воду до необхідного тиску.

Коли тиск в системі стабілізується, насос продовжує закачувати воду, але вже в мембрану накопичувального бака. Після наповнення бака, насос автоматично відключається.

При подальшому відкритті крана в приміщенні вода виходить з бака, тим самим не змушуючи насос качати воду маленькими партіями.

Будова гідроакумулятора Aquasystem:

будова гідроакумулятора

1 матеріал бака-вуглецева сталь
2 матеріал мембрани - EPDM гума *
3 отвір для введення води в мембрану
4 повітря між металевою основою і гумовою мембраною усередині бака
5 золотник для установки запобіжного клапана і повітрявідвідника

EPDM гума * - харчова гума. Еластична і нешкідлива при контакті з харчовими продуктами і питною водою

Особливості гідроакумуляторів Aquasystem

AquaSystem баки для води

Кран маевского

Баки для води AquaSystem об'ємом від 100 літрів комплектуються мембраною прохідного типу, що кріпиться до корпусу з двох боків.

На корпусі з протилежного боку від приєднувального фланця розташований отвір з внутрішнім різьбленням 1/2" і зовнішньою 3/4". Через цей отвір можна і навіть потрібно періодично спускати повітря, що накопичується всередині мембрани.

Перед експлуатацією гідроакумулятора радимо заглушити отвір ззовні. Рекомендується використовувати кран Маєвського (номер товару 0020), це найзручніший і найдешевший спосіб

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння