Каналізаційна установка Sololift2 D-2

Sololift2 D-2 каналізаційний насос для кухні

SOLOLIFT2 D-2 СОЛОЛІФТ насосна установка для відкачування брудної води  - ця мініатюрна станція призначена для відведення побутових стічних вод від душу і раковини. Відмінною особливістю SOLOLIFT2 D-2 від інших моделей, це її сверх-компактність, завдяки цьому, наприклад, в душових кабінах вона акуратно розміщується знизу.
Сололифт Д-2 насос під мийку або раковину можна підключити без проблем. За допомогою цього маленького, але потужного насоса можна відкачати брудну воду в заміському будинку, котеджі, а також в перукарні, салоні краси, спортивному центрі. Перепланування квартири, перенесення душової кабіни або ванни автоматичний витік брудної води стали простою справою при використанні СОЛОЛІФТ Д2.
На Sololift2 D-2 діє акційна ціна! Що-б дізнатися Вашу ціну, зв'яжіться з нами за телефоном (044) 206-20-96
Відгуки на SOLOLIFT2 D-2 grundfos наших покупців кажуть, що ця невибагливий та довговічний виріб. Особливого догляду вона не потребує. Але завжди добре, коли впевненість в продукті підтверджується двома роками гарантії, як це зроблено у компанії Grundfos. Перш ніж купити SOLOLIFT2 D-2 СОЛОЛІФТ, обов'язково поцікавтеся у продавця, чи є у них оригінальні гарантійні талони з голограмою. Тільки такий талон дає право на дворічну гарантію. Це захистить ваші заощадження, і витрачена ціна на СОЛОЛІФТ не буде марною.
новий гарантійний талон Grundfos

Технічні характеристики SOLOLIFT2 D-2 grundfos

Можливі під'єднання: душ, раковина
Температура рідини: 50 ° С
Тиск в системі: H макс. 5,5 м
Подача: Q макс. 7,1 м 3 /год
Рівень пуску і зупинки
пуск: 58 мм вище рівня дна
зупинка: 35 мм вище рівня дна
Діаметр вхідної труби: 36/40 мм
Діаметр напірної труби: 22/32 мм
D-2 sololift монтаж

Сололифт Д2 напірні характеристики

D2 sololift напірні характеристики

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння